TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Toen gister naar buiten kwam dat Henny aast op een reallifesoap, werd ook gelijk erbij gezegd dat er nog geen gegadigde is die het uit gaat zenden. Maar tegen Shownieuws vertelde Henny al wel wat er ongeveer te zien is. "De meest krankzinnige dingen", zo zei hij.
Wat volgde waren een hoop meningen over het idee van Henny Huisman met een realitysoap. Zo ook in Vandaag Inside, waarin Johan liet weten wat hij ervan vindt. Hij noemde Henny onder meer een 'oude zielepoot' die 'de tv niet kan missen'. En Johan voegde eraan toe: "Henny is helemaal niet leuk".
Vrijdagochtend vertelde Henny op Radio 538 dat hij niet blij was met de opmerkingen van Johan. "Soms heeft hij zo’n bui, dan vindt hij het allemaal niks", aldus Henny, die eraan toevoegde dat hij Johan elk jaar een doosje sigaren stuurt voor zijn verjaardag.
Verder liet Henny ook nog weten dat er interesse is in zijn realitysoap, maar dat hij nog niet uit de doeken kan doen om welke partijen dat gaat. Boos op Johan is hij overigens niet: "ben je gek, dat waait wel over."
De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene
07:00GTST Spoilers - maandag 9 t/m donderdag 12 november 2026
06:47Vanavond op TV: WHAM! 10 dagen in China, Scheveningen: Dag & nacht, Angels & Demons
21:35Plannen voor studioterugkeer kerstspecial All You Need Is Love de prullenbak in
19:33Brein achter miljoenenroof op Schiphol doet voor het eerst zijn verhaal in Videoland-docu