TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Instagram geeft Herman tekst en uitleg.
Van der Zandt was graag met het peloton meegereisd naar Parijs om te zien hoe de tour beslecht zou worden op de Champs-Élysées. Helaas geldt in de Franse hoofdstad corona code oranje. Dat zou betekenen dat hij en de rest van het NOS-team bij thuiskomst 10 dagen in quarantaine zouden moeten. En dat komt niet zo handig uit.
Herman en zijn collega's moeten komend weekend alweer verslag doen van het NK Veldrijden, dus kwamen ze eerder terug uit Frankrijk. Na de 17e etappe, toen de tourkaravaan Grenoble had verlaten, keerde het Avondetappe team alweer terug naar Nederland om in preventieve coronaquarantaine te gaan.
Herman deed de afgelopen etappes zijn oude bijnaam 'de schermman' eer aan door voor een groen scherm verslag te doen van de wielertocht.
Vanavond op TV: Dwars door de Pyreneeën, Expeditie Robinson, Platoon
10:24Jaap Reesema moest zelf ook auditie doen voor Sing with me
10:02Yvon Jaspers (53) hoort weer na operatie: ‘Word zelfs blij van de wasmachine’
10:00Waylon legt uit hoe Sing with Me precies werkt: 'Het gaat echt om het plezier'
09:53Hélène Hendriks (46) ziet Sara bij Talpa: tekent voor vijf jaar bij