TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maurice Lede is nog amper bekomen van zijn winst in Het Perfecte Plaatje in Argentinië, of de nieuwe lichting amateurfotografen laten alweer van zich horen. RTL Boulevard mocht de kandidaten bekend maken.
Tijl Beckand verwelkomde tien nieuwe BN'ers die hun doos vol camera's, lenzen en andere foto apparatuur in ontvangst mochten nemen. De komende maanden gaat de groep oefenen om de fijne kneepjes van het vak onder de knie te krijgen. Beckand kon nog niet zeggen wie in zijn ogen een streepje voor heeft op de rest van deze brede groep.
Maar wie doen er dan precies mee? Het gaat om komiek Najib Amhali, presentatrice Geraldine Kemper, zangeres Trijntje Oosterhuis, stylist Maik de Boer, documentairemaker Linda Hakeboom, soapicoon en schrijfster Inge Ipenburg, actrices Bente Fokkens en Tina de Bruin, acteur Edwin Jonker en programmamaker Filemon Wesselink.
Het perfecte plaatje is komend najaar te zien bij RTL 4 en volgens jurylid William Rutten gaat het een extra lang seizoen worden.
Welk programma komt in plaats van Make Up Your Mind op RTL 4?
08:41Welk programma vervangt Code van Coppens op SBS6?
07:55De TV van gisteren: Prima start voor nieuw seizoen Prijzenjacht
07:00GTST Spoilers - maandag 12 t/m donderdag 15 oktober 2026
21:49Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert