TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maurice Lede is nog amper bekomen van zijn winst in Het Perfecte Plaatje in Argentinië, of de nieuwe lichting amateurfotografen laten alweer van zich horen. RTL Boulevard mocht de kandidaten bekend maken.
Tijl Beckand verwelkomde tien nieuwe BN'ers die hun doos vol camera's, lenzen en andere foto apparatuur in ontvangst mochten nemen. De komende maanden gaat de groep oefenen om de fijne kneepjes van het vak onder de knie te krijgen. Beckand kon nog niet zeggen wie in zijn ogen een streepje voor heeft op de rest van deze brede groep.
Maar wie doen er dan precies mee? Het gaat om komiek Najib Amhali, presentatrice Geraldine Kemper, zangeres Trijntje Oosterhuis, stylist Maik de Boer, documentairemaker Linda Hakeboom, soapicoon en schrijfster Inge Ipenburg, actrices Bente Fokkens en Tina de Bruin, acteur Edwin Jonker en programmamaker Filemon Wesselink.
Het perfecte plaatje is komend najaar te zien bij RTL 4 en volgens jurylid William Rutten gaat het een extra lang seizoen worden.
Partnerbijdrage
Christiaan Bauer over nieuw seizoen De Bauers: 'Er is veel veranderd' (video)
09:56Nieuw seizoen Brandmerk gaat over kinderen met vermoorde ouders: 'Enorme veerkracht'
09:25De TV van gisteren: hysterische fotoshoot en opvallende bekentenis in Only Joling
10:51Bondgenoten-sterren Floris en Senna bevestigen einde relatie: 'Houden nog steeds van elkaar'
10:29De TV van gisteren: Voice of Holland blijft concurrentie nipt voor