TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maurice Lede is nog amper bekomen van zijn winst in Het Perfecte Plaatje in Argentinië, of de nieuwe lichting amateurfotografen laten alweer van zich horen. RTL Boulevard mocht de kandidaten bekend maken.
Tijl Beckand verwelkomde tien nieuwe BN'ers die hun doos vol camera's, lenzen en andere foto apparatuur in ontvangst mochten nemen. De komende maanden gaat de groep oefenen om de fijne kneepjes van het vak onder de knie te krijgen. Beckand kon nog niet zeggen wie in zijn ogen een streepje voor heeft op de rest van deze brede groep.
Maar wie doen er dan precies mee? Het gaat om komiek Najib Amhali, presentatrice Geraldine Kemper, zangeres Trijntje Oosterhuis, stylist Maik de Boer, documentairemaker Linda Hakeboom, soapicoon en schrijfster Inge Ipenburg, actrices Bente Fokkens en Tina de Bruin, acteur Edwin Jonker en programmamaker Filemon Wesselink.
Het perfecte plaatje is komend najaar te zien bij RTL 4 en volgens jurylid William Rutten gaat het een extra lang seizoen worden.
De TV van gisteren: gillende kinderen verstoren De Oranjezomer
06:47Vanavond op TV: Radar, Huizenruilers, Dune
06:00Begin de zomer goed met een nieuw seizoen van Echte Gooische Moeders
15:16Dit is waarom Thomas van Groningen maar kort te zien is bij De Oranjezomer
09:03Krijgen De Bogaartjes een nieuw seizoen? (video)
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
