TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Maurice Lede is nog amper bekomen van zijn winst in Het Perfecte Plaatje in Argentinië, of de nieuwe lichting amateurfotografen laten alweer van zich horen. RTL Boulevard mocht de kandidaten bekend maken.
Tijl Beckand verwelkomde tien nieuwe BN'ers die hun doos vol camera's, lenzen en andere foto apparatuur in ontvangst mochten nemen. De komende maanden gaat de groep oefenen om de fijne kneepjes van het vak onder de knie te krijgen. Beckand kon nog niet zeggen wie in zijn ogen een streepje voor heeft op de rest van deze brede groep.
Maar wie doen er dan precies mee? Het gaat om komiek Najib Amhali, presentatrice Geraldine Kemper, zangeres Trijntje Oosterhuis, stylist Maik de Boer, documentairemaker Linda Hakeboom, soapicoon en schrijfster Inge Ipenburg, actrices Bente Fokkens en Tina de Bruin, acteur Edwin Jonker en programmamaker Filemon Wesselink.
Het perfecte plaatje is komend najaar te zien bij RTL 4 en volgens jurylid William Rutten gaat het een extra lang seizoen worden.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf
10:00Buddy Vedder vindt dít een van de beste series ooit gemaakt: 'Je weet niet wat je kunt verwachten'
09:50Dit is hoe lang het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde duurt