TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit is de samenvatting van woensdag 15 november 2023.
Hoofdpiet is nog steeds druk om namen in het nieuwe Grote Boek te zetten. Vergeet vooral jouw naam niet door te geven via de website van Het Sinterklaasjournaal.
Verslaggever Rachel bezoekt opnieuw de aanlegsteiger in Gorinchem om te zien of de plek waar de stoomboot moet aanmeren al vrij is. Helaas... de elektrische veerboot van schipper Peter Heerschop ligt er nog steeds. Het lijkt erop dat hij de intocht wil dwarsbomen, maar niets is minder waar. Peter houdt de plek bewust bezet voor Sinterklaas, zodat er geen andere boten komen die de plek kunnen inpikken. Zodra de stoomboot in zicht is haalt hij zijn boot dus gewoon weg. Probleem opgelost!
Piet de Smeerpoets is ondertussen druk bezig met het wassen van de mooiste kleren van de Sint, zodat de goedheiligman er bij de intocht tiptop uitziet. Hij hangt de outfit te drogen bij een vuurtje dat hij heeft gestookt in de technische ruimte van de stoomboot, maar dat gaat helemaal mis. De kleren hangen zo dicht bij het vuur dat ze in brand vliegen! Wat moet Sinterklaas nu aan tijdens de intocht?
Verslaggever Jeroen kwam in deze uitzending niet aan bod dus hoe het met de zoektocht naar de locatie van Het Pietenhuis is gesteld is niet bekend.
Hoe loopt dit allemaal af? Je ziet het elke dag om 18:00 uur in Het Sinterklaasjournaal op NPO 3 of je leest het weer in onze samenvatting.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'