TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dit is de samenvatting van zaterdag 18 november 2023.
Sinterklaas had vernomen dat Slot Loevestein leeg stond en dat dit weleens het nieuwe Pietenhuis kon worden. Hij wilde daarom zelf een kijkje nemen bij het kasteel.
Ondertussen stonden in Gorinchem de kinderen in spanning op de goedheiligman te wachten, want hij slaat de intocht toch niet over? Natuurlijk niet! Nadat de Pieten alle spullen van de stoomboot in Slot Loevestein hadden gezet voer de Sint gewoon naar Gorinchem voor een warm welkom.
Terwijl Sinterklaas zich al bijna had gesetteld in Slot Loevestein ontdekte verslaggever Jeroen toch nog het nieuwe Pietenhuis, hoera! Dat betekende alleen wel dat de Sint en zijn Pieten wéér moesten verhuizen.
De Pieten hadden nog iets op te biechten aan de Sint over Het Grote Boek dat ze vergeten waren mee te nemen uit Spanje, maar gelukkig was de goedheiligman niet boos. Hij was zelfs zo blij met het nieuwe Grote Boek dat iedereen die avond hun schoen mocht zetten.
De Pieten namen iets te letterlijk dat ‘iedereen’ hun schoen mocht zetten. Ze zetten zelf namelijk ook hun schoenen bij de haard en gingen daarna naar bed in de hoop dat hun schoeisel de volgende ochtend gevuld zou zijn met cadeaus. Maar… als de Pieten slapen, wie gaat dan de cadeaus naar de kinderen brengen? Straks blijven hun schoenen leeg! Hoofdpiet zit met de handen in het haar, want als de Pieten hun schoenen zetten zijn er ook nog eens te weinig schoencadeautjes.
Hoe loopt dit allemaal af? Je ziet het elke dag om 18:00 uur in Het Sinterklaasjournaal op NPO 3 of je leest het weer in onze samenvatting.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Attenborough: Kingdom, Vroege vogels, 3 op reis: De reis van je leven
10:00Geen interesse in WK voetbal 2026? Dit zijn de beste alternatieven op tv
08:54Zieke Vinchenzo zorgt voor unieke situatie bij Stars on stage: 'Er moet iemand afvallen'
08:42Op deze datum begint het nieuwe seizoen Tijd voor MAX
08:34De TV van gisteren: Peter Gillis roemloos ten onder in laatste Massa is kassa