TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt het AD.
Afgelopen zomer werd het vierde en eigenlijk laatste seizoen van de populaire serie Dertigers uitgezonden op televisie. BNNVARA en producent Hollands Licht hebben besloten om toch nog een nieuwe editie te produceren. Er gaat dan wel wat veranderen voor fans van de serie, want de vertrouwde cast zal niet terugkeren. In de nieuwe reeks van Dertigers kunnen kijkers compleet nieuwe gezichten verwachten. De cast zal naar verwachting snel bekendgemaakt worden.
De serie Dertigers draait om een hechte vriendengroep van rond de dertig jaar oud. Ze worden geconfronteerd met de typische dilemma's en uitdagingen die bij die leeftijd horen, zoals het krijgen van kinderen, liefde en vriendschappen.
Hoewel het eerste seizoen in 2020 op televisie verscheen zonder al te hoge kijkcijfers, groeide de populariteit online snel en later ook op televisie. De eerste vier seizoenen zijn miljoenen keren gestreamd op NPO Start en NPO Plus. Vorig jaar werd er zelfs een kerstfilm van Dertigers uitgebracht.
De opnames van het gloednieuwe seizoen zijn al in volle gang. De serie zal in juli van maandag tot en met donderdag dagelijks op televisie te zien zijn bij BNNVARA.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji