TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat meldt het AD.
Afgelopen zomer werd het vierde en eigenlijk laatste seizoen van de populaire serie Dertigers uitgezonden op televisie. BNNVARA en producent Hollands Licht hebben besloten om toch nog een nieuwe editie te produceren. Er gaat dan wel wat veranderen voor fans van de serie, want de vertrouwde cast zal niet terugkeren. In de nieuwe reeks van Dertigers kunnen kijkers compleet nieuwe gezichten verwachten. De cast zal naar verwachting snel bekendgemaakt worden.
De serie Dertigers draait om een hechte vriendengroep van rond de dertig jaar oud. Ze worden geconfronteerd met de typische dilemma's en uitdagingen die bij die leeftijd horen, zoals het krijgen van kinderen, liefde en vriendschappen.
Hoewel het eerste seizoen in 2020 op televisie verscheen zonder al te hoge kijkcijfers, groeide de populariteit online snel en later ook op televisie. De eerste vier seizoenen zijn miljoenen keren gestreamd op NPO Start en NPO Plus. Vorig jaar werd er zelfs een kerstfilm van Dertigers uitgebracht.
De opnames van het gloednieuwe seizoen zijn al in volle gang. De serie zal in juli van maandag tot en met donderdag dagelijks op televisie te zien zijn bij BNNVARA.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Zo reageert de vader van Mercedes op Salar in De Bondgenoten
10:03Video: Vandaag Inside-heren gaan stuk om hilarische beelden koning Willem-Alexander
10:00De tv-aanraders van drievoudig Olympisch kampioen Marianne Timmer: 'Dít mis ik op tv'
09:45Dit zijn de deelnemers van De Slimste Mens 2026
09:22Het Sinterklaasjournaal deelt cryptische boodschap