TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS 6 geeft het matig bekeken praatprogramma HLF8 groen licht voor een vervolg. Volgens Talpa tv-directeur Marco Louwerens is het een show met een 'fijne, goede sfeer'.
Volgens Louwerens zijn ook de marktaandelen niet verkeerd. Qua kijkcijfers blijft het echter een zorgenkindje. De talkshow zweeft al maanden rond een slordige 300.000 kijkers, wat zelfs voor SBS-begrippen niet bijster veel is. De makers, waaronder Jeroen Pauw, krijgen nog een kans het tij te keren.
Het is alleen nog niet duidelijk wie straks aan het roer staat van HLF8. Hélène Hendriks vervangt momenteel Johnny de Mol, maar zij liet bij Vandaag inside doorschemeren dat ze geen ambities heeft de klus permanent op zich te nemen. Haar hart ligt toch teveel bij sport. Ook Leonie Ter Braak valt geregeld in en eerder waren er sterke geruchten dat Manuel Venderbos bij de doorstart betrokken is. Het is zelfs niet uitgesloten dat De Mol zelf weer terugkeert.
Ook staat er nog niets vast over de manier waarop HLF8 de weg naar boven moet gaan vinden. Bij Vandaag inside kwam Hendriks met weinig concrete verbeterpunten als 'meer structuur' en 'vaste rubrieken' waar haar tv-collega's smakelijk om moesten lachen.
Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’