TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS 6 geeft het matig bekeken praatprogramma HLF8 groen licht voor een vervolg. Volgens Talpa tv-directeur Marco Louwerens is het een show met een 'fijne, goede sfeer'.
Volgens Louwerens zijn ook de marktaandelen niet verkeerd. Qua kijkcijfers blijft het echter een zorgenkindje. De talkshow zweeft al maanden rond een slordige 300.000 kijkers, wat zelfs voor SBS-begrippen niet bijster veel is. De makers, waaronder Jeroen Pauw, krijgen nog een kans het tij te keren.
Het is alleen nog niet duidelijk wie straks aan het roer staat van HLF8. Hélène Hendriks vervangt momenteel Johnny de Mol, maar zij liet bij Vandaag inside doorschemeren dat ze geen ambities heeft de klus permanent op zich te nemen. Haar hart ligt toch teveel bij sport. Ook Leonie Ter Braak valt geregeld in en eerder waren er sterke geruchten dat Manuel Venderbos bij de doorstart betrokken is. Het is zelfs niet uitgesloten dat De Mol zelf weer terugkeert.
Ook staat er nog niets vast over de manier waarop HLF8 de weg naar boven moet gaan vinden. Bij Vandaag inside kwam Hendriks met weinig concrete verbeterpunten als 'meer structuur' en 'vaste rubrieken' waar haar tv-collega's smakelijk om moesten lachen.
Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien
10:30De 5 beste programma's om deze week te streamen