TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
AD-columniste Angela de Jong noemde de tussenkomst in het interview tussen Wilfred Genee en Art Rooijakkers zelfs een doodzonde. Het zat zo: Wilfred legde zijn gast Art Rooijakkers het vuur aan de schenen over zijn ruzie met Dennis Weening. Maar net toen het interessant dreigde te worden kwam Hélène er tussen kwam met een totaal oninteressante vraag. En weg was het goede interview.
Genee en Hendriks namen de blunder en de column van Angela de Jong maandag samen door in Veronica Inside. En Hélène stak de hand in eigen boezem: „Met delen van wat zij geschreven heeft ben ik het zeker wel mee eens. Ik ging ook de fout in. Ja, dan moet je ook zo eerlijk zijn en een vent genoeg zijn om te zeggen dat het ook zo was.”
Genee nam het op voor Hélène door te zeggen dat hij het zeker geen doodzonde vond. Volgens hem moeten ze als duo gewoon nog een paar keer oefenen in Café Hendriks & Genee en dan komt het allemaal goed.
De derde aflevering van Café Hendriks & Genee is zondag om 22.00 uur op Veronica
Partnerbijdrage
Frans en Mariska Bauer blikken vooruit op nieuw leven als opa en oma
09:58De TV van gisteren: Masked Singer blijft kijkcijfercadeautje op karig bekeken kerstdag
22:04Dit zijn de afvallers van de zevende aflevering The masked singer
21:42Kijkers vernietigend over André Hazes in concert: 'Klinkt als een zingende kikker'
13:15Jandino Asporaat ontmoet kunstenaars in Sterren op het Doek: 'Liever geen kale man' (video)