TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Woensdagavond keken 116.000 mensen naar 6 Inside en dat is een fractie van het aantal waar John de Mol en Albert Verlinde van tevoren op hoopten. De hoop en verwachting was dat 6 Inside concurrent RTL Boulevard naar de kroon zou kunnen steken. De realiteit is dat Boulevard woensdagavond 581.000 kijkers had. Ook dat aantal is trouwens wel eens hoger geweest.
Maandag had het decor van 6 Inside ineens een fikse make-over gekregen. De houten tafel was weg. In plaats daarvan zitten Albert en Jan aan een glimmend zwart exemplaar en de achtergrond bestaat nu uit blauwe LED-schermen. Maar een nieuw decor zal 6 Inside niet aan meer kijkers helpen, net als het wisselen van poppetjes aan tafel.
Het laatste redmiddel is natuurlijk een nieuw tijdstip. Maar wanneer zal John de Mol die beslissing nu eindelijk eens nemen? Hij zal binnenkort wel moeten willen Albert en Jan hun ongetwijfeld royale salarissen waard zijn. Bij Boulevard verdiende de roddelkoning destijds 900.000 euro en zijn SBS-salaris zal daar niet ver vandaan zitten. Albert heeft een contract van twee jaar, dus voorlopig zal 6 Inside nog wel even te zien zijn, op welk tijdstip dan ook.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'