TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Woensdagavond keken 116.000 mensen naar 6 Inside en dat is een fractie van het aantal waar John de Mol en Albert Verlinde van tevoren op hoopten. De hoop en verwachting was dat 6 Inside concurrent RTL Boulevard naar de kroon zou kunnen steken. De realiteit is dat Boulevard woensdagavond 581.000 kijkers had. Ook dat aantal is trouwens wel eens hoger geweest.
Maandag had het decor van 6 Inside ineens een fikse make-over gekregen. De houten tafel was weg. In plaats daarvan zitten Albert en Jan aan een glimmend zwart exemplaar en de achtergrond bestaat nu uit blauwe LED-schermen. Maar een nieuw decor zal 6 Inside niet aan meer kijkers helpen, net als het wisselen van poppetjes aan tafel.
Het laatste redmiddel is natuurlijk een nieuw tijdstip. Maar wanneer zal John de Mol die beslissing nu eindelijk eens nemen? Hij zal binnenkort wel moeten willen Albert en Jan hun ongetwijfeld royale salarissen waard zijn. Bij Boulevard verdiende de roddelkoning destijds 900.000 euro en zijn SBS-salaris zal daar niet ver vandaan zitten. Albert heeft een contract van twee jaar, dus voorlopig zal 6 Inside nog wel even te zien zijn, op welk tijdstip dan ook.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen