TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws zocht uit wat de prijzenpot is van de Nederlandse spin-off van RuPaul's drag race.
Wie meent dat de winnaar van de drag-talentenjacht schatrijk wordt, komt bedrogen uit. Er is namelijk geen prijzengeld beschikbaar gesteld. Naast eeuwige roem, een fotoshoot en de titel 'Drag race superstar' krijgt de uiteindelijke queen 'slechts' een jurk van jurylid Claes Iversen ter waarde van 18.000 euro.
Bij Shownieuws deelde Weekend-hoofdredacteur Bart Ettekoven een sneer uit naar de Videoland-productie: "Het is een beetje treurig. In Amerika kun je bij RuPaul's drag race 100.000 dollar winnen en dat is wel een leuk bedrag. Hier krijg je een uitrijkaart, een fotoshoot in de Cosmpolitan en een jurk van Claes Iversen. Het is wel een beetje ons bin zuunig bij Videoland. Peter van der Vorst moet toch een beetje z’n hand op de knip houden natuurlijk."
Drag race Holland is vanaf vrijdag 18 september wekelijks te zien op Videoland.
Na weken vol nachtelijke wedstrijden, verrassende uitslagen en mooie goals is het eindelijk zover: de finale van het WK Voetbal 2026.
Vanavond op TV: North Sea Jazz, De erfgenaam, Monster Trucks
12:54Janine Abbring blikt terug op Zomergasten: 'Dat werd een stroef gesprek'
12:07Cast Flikken Rotterdam eert Cees Geel in rouwadvertentie: 'Dankbaar voor alles wat hij voor de serie heeft betekend'
11:44Neemt Els de Franse B&B van Magda over? B&B Vol Liefde-sterren geven update
10:44FIFA past halftime show van WK-finale aan na kritiek