TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Shownieuws zocht uit wat de prijzenpot is van de Nederlandse spin-off van RuPaul's drag race.
Wie meent dat de winnaar van de drag-talentenjacht schatrijk wordt, komt bedrogen uit. Er is namelijk geen prijzengeld beschikbaar gesteld. Naast eeuwige roem, een fotoshoot en de titel 'Drag race superstar' krijgt de uiteindelijke queen 'slechts' een jurk van jurylid Claes Iversen ter waarde van 18.000 euro.
Bij Shownieuws deelde Weekend-hoofdredacteur Bart Ettekoven een sneer uit naar de Videoland-productie: "Het is een beetje treurig. In Amerika kun je bij RuPaul's drag race 100.000 dollar winnen en dat is wel een leuk bedrag. Hier krijg je een uitrijkaart, een fotoshoot in de Cosmpolitan en een jurk van Claes Iversen. Het is wel een beetje ons bin zuunig bij Videoland. Peter van der Vorst moet toch een beetje z’n hand op de knip houden natuurlijk."
Drag race Holland is vanaf vrijdag 18 september wekelijks te zien op Videoland.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde