TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Grijp deze kans voordat het te laat is!
Lees ook: Makers Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven zoeken naar nieuwe klusser
Wie na het zien van de aankondiging van Hugo Kennis' nieuwste 24Kitchen-kookprogramma even bang was dat de kok zou stoppen bij Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven, kunnen we bij deze geruststellen: hij blijft! Ook komend seizoen zal hij Froukje de Both, Tom Groot en alle andere aanwezigen weer trakteren op iets lekkers uit de keuken.
Maar ditmaal staat hij er niet helemaal alleen voor. Uit een oproep van Blue Circle Casting blijkt dat de zoektocht naar thuiskoks is geopend. "Vind jij het nou ook zo leuk om anderen te inspireren en sta jij elk weekend in de keuken om jouw vrienden en familie te verwennen met verrassende gerechten? Geef je dan nu op via deze link en wie weet nodigen we jou uit om bij ons op de boerderij, samen met Hugo, jouw familierecept, favoriete klassieker of 'signature dish' te maken."
Klinkt dit als muziek in je oren? De link vindt je hier.
Eigen Huis & Tuin: Lekker Leven keert naar verwachting in september terug met nieuwe afleveringen. Momenteel geniet je nog van herhalingen.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint