TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Humberto Tan krijgt weer een nieuw programma bij RTL 4. De voormalige RTL Late Night-host gaat The repair shop presenteren, een van de BBC overgewaaid format over het repareren van goederen.
In een video in zijn Instagram-stories maakt Humberto bekend dat hij de nieuwe presentator is van The repair shop. In het programma kunnen mensen beschadigde voorwerpen die veel emotionele waarde hebben weer laten herstellen. “Ja.. zo simpel is het”, aldus Humberto in de video. Aanmelden kan nog steeds.
Zie hieronder een aflevering van de Britse variant van het programma.
Het repareren van spullen blijkt trouwens een nieuwe trend in tv-land, want ook SBS6 heeft aangekondigd met een soortgelijk programma te komen dit najaar dat Zo goed als nieuw gaat heten.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'