TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL bevestigt dat Tan het nieuwe gezicht is van de Olympische talkshow.
De Olympische Spelen vinden van vrijdag 26 juli tot zondag 11 augustus plaats. Het plan is om Tan live vanuit Parijs in die periode een late night talkshow te laten maken die sport en actualiteit combineert.
Instagramkanaal Kijk op kijkcijfer meldt dat de vork toch wat anders in de steel zit. Tan zou het programma al gaan maken voordat bekend werd dat Van Nieuwkerk naar RTL kwam. Toen de zender Matthijs bij de talkshow wilde zetten, zou Humberto zich hebben teruggetrokken uit het project.
Overigens verklaarde Tan in RTL Boulevard dat iedereen een tweede kans verdient op televisie. Dus ook Matthijs: "Zelfs mensen die een moord hebben gepleegd, komen ooit terug. Maar willen kijkers het wel of niet accepteren? Dat zullen we zien."
Yvonne Coldweijer slacht Olcay Gulsen: 'Het is bijna dwangmatig'
12:19NPO bevestigt: 'Nederland naar Songfestival in 2027 en zo gaan we het doen'
11:08Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade