TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL bevestigt dat Tan het nieuwe gezicht is van de Olympische talkshow.
De Olympische Spelen vinden van vrijdag 26 juli tot zondag 11 augustus plaats. Het plan is om Tan live vanuit Parijs in die periode een late night talkshow te laten maken die sport en actualiteit combineert.
Instagramkanaal Kijk op kijkcijfer meldt dat de vork toch wat anders in de steel zit. Tan zou het programma al gaan maken voordat bekend werd dat Van Nieuwkerk naar RTL kwam. Toen de zender Matthijs bij de talkshow wilde zetten, zou Humberto zich hebben teruggetrokken uit het project.
Overigens verklaarde Tan in RTL Boulevard dat iedereen een tweede kans verdient op televisie. Dus ook Matthijs: "Zelfs mensen die een moord hebben gepleegd, komen ooit terug. Maar willen kijkers het wel of niet accepteren? Dat zullen we zien."
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Karen Pirie, Oh, wat een jaar!, Groundhog Day
19:17Edsilia Rombley gaat weer acteren: te zien in serie Summer Break
14:15Kijkers van Meer dan Verwacht en Vier Handen op één Buik opgelet: dit is wanneer je klaar moet zitten
13:48Monique Hansler haalt uit na opnamerumoer: 'Ze maken van een mug een olifant'
13:18De Lama's 2.0?: 'BNNVARA komt met een nieuwe improvisatieshow'