TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL bevestigt dat Tan het nieuwe gezicht is van de Olympische talkshow.
De Olympische Spelen vinden van vrijdag 26 juli tot zondag 11 augustus plaats. Het plan is om Tan live vanuit Parijs in die periode een late night talkshow te laten maken die sport en actualiteit combineert.
Instagramkanaal Kijk op kijkcijfer meldt dat de vork toch wat anders in de steel zit. Tan zou het programma al gaan maken voordat bekend werd dat Van Nieuwkerk naar RTL kwam. Toen de zender Matthijs bij de talkshow wilde zetten, zou Humberto zich hebben teruggetrokken uit het project.
Overigens verklaarde Tan in RTL Boulevard dat iedereen een tweede kans verdient op televisie. Dus ook Matthijs: "Zelfs mensen die een moord hebben gepleegd, komen ooit terug. Maar willen kijkers het wel of niet accepteren? Dat zullen we zien."
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar, maar er valt nog veel meer te zien. De wedstrijden zijn live te volgen op Viaplay.
De Top 2000 Quiz gaat op de schop en Merel Westrik mag het presenteren
13:45Raven van Dorst is vanaf deze datum weer wekelijks te zien met Boerderij Van Dorst
13:16De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6