TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na onder andere Langs de Rijn en Langs de Schelde gaat Huub Stapel nu een andere plek van Nederland in beeld brengen voor Omroep MAX. Waar reist de presentator en acteur deze keer naartoe?
Huub Stapel, die vorig jaar alweer zeventig werd, zit allerminst stil. Zo vertelt hij deze week in de podcast De Leeuw Brult Verder: 'Het zou best zo kunnen zijn dat je over dertien jaar weg bent.' Hij wil dan ook nog uit het leven halen wat er uit te halen valt en werkt zo ongeveer harder dan ooit tevoren.
Stapel vertelt aan Paul de Leeuw dat hij onder andere het toneelstuk Het Geluk van Limburg gaat spelen in juli, druk is met Flikken Rotterdam, een documentaire over Schokland gaat maken en of dat allemaal niet druk genoeg is gaat hij dus ook nog een nieuwe serie van 'Langs de..' opnemen en deze keer gaat de reis naar De Wadden. Dat belooft wat!
Het is nog niet bekend wanneer Langs de Wadden te zien zal zijn op tv maar aangezien de opnames pas volgend jaar zullen plaatsvinden moeten we daar helaas nog even op wachten. De podcast De Leeuw Brult Verder beluister je via de bekende podcastkanalen.
Johan Derksen wil alleen onder déze voorwaarde meedoen aan de Bevers-film
18:46Reallifesoap André Hazes keert terug, maar niet bij SBS6
15:01De Frogers verhuizen naar RTL en Videoland
14:10Dit vinden kijkers van A Beautiful Mess met Carice van Houten
13:25Dit is waarom Even Tot Hier zo succesvol is