TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Toen mij werd gevraagd of ik Paul McCartney wilde spreken, zei ik meteen ja... nadat ik me realiseerde dat het geen grap was", zegt acteur Elba in gesprek met de BBC. "Wie zou dit niet willen?”
Het programma met McCartney (78) duurt een uur en wordt komende weken opgenomen. De 48-jarige Elba heeft zelf hits als Thor, Molly’s Game, Avengers: Infinity War en Fast & Furious: Hobbs&Shaw op zijn naam staan. Ook speelde hij de hoofdrol in politieserie Luther, waarvoor hij in 2012 een Golden Globe won. Ook wordt zijn naam vaak in verband gebracht met de rol van geheim agent James Bond in de gelijknamige filmreeks.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door Sjoerd Pleijsier bij Tijd voor MAX: 'Zo mooi gesproken'
11:45Familie Wildeman wilde graag door met Een Huis Vol
11:32Johan Derksen vindt dat Tim Hofman alleen op effectbejag uit is: 'Sensatiezucht'
10:51Dit programma vervangt Let's Play Ball op SBS6
10:00Beau van Erven Dorens blikt vooruit op Het Antoni van Leeuwenhoek – Over Leven met Kanker: 'Vooral veel geluisterd'