TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentatrices Vivian Slingerland en Pernille La Lau vertellen aan RTL Boulevard al een klein beetje hoe de laatste dagen ingekleurd gaan worden.
Volgens Vivian helpt het dat de presentatrices al sinds november weten dat het einde nadert. "Dat het einde nu ook echt in zicht is, dat is gewoon oké." Pernille vertelt dat het wel raar gaat zijn om na de zomer niet weer op te starten. Vivian weet wel wat ze gaat doen: uitslapen. Pernille heeft andere plannen. "Ik denk dat ik vaker ochtendyoga ga doen."
De laatste drie uitzendingen worden speciaal als we de dames mogen geloven. "Woensdag... Wij sporten natuurlijk ook heel graag met onze kijkers dus dat gaan we doen, maar ze mogen nu meesporten." Achter de studio is een park. "En daar gaan we dus samen sporten", vertelt Vivian.
Pernille: "Donderdag gaan we alles weggeven van Koffietijd. Dus onze koffiekopjes, de meubels, de pannensets, de bordjes en de gebaksvorkjes. Dus eigenlijk kan iedereen een mooie herinnering van Koffietijd in huis halen. Vrijdag, dat is natuurlijk onze laatste uitzending, wordt het feest."
Entertainmentdeskundige Rob Goossens ziet wel een carrièreswitch in het verschiet voor Pernille. Nu Olga Commandeur stopt met Nederland In Beweging, zou zij dit wel eens kunnen gaan doen.
Op 26 mei is de laatste uitzending van Koffietijd te zien.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi
15:58Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen