TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Presentatrices Vivian Slingerland en Pernille La Lau vertellen aan RTL Boulevard al een klein beetje hoe de laatste dagen ingekleurd gaan worden.
Volgens Vivian helpt het dat de presentatrices al sinds november weten dat het einde nadert. "Dat het einde nu ook echt in zicht is, dat is gewoon oké." Pernille vertelt dat het wel raar gaat zijn om na de zomer niet weer op te starten. Vivian weet wel wat ze gaat doen: uitslapen. Pernille heeft andere plannen. "Ik denk dat ik vaker ochtendyoga ga doen."
De laatste drie uitzendingen worden speciaal als we de dames mogen geloven. "Woensdag... Wij sporten natuurlijk ook heel graag met onze kijkers dus dat gaan we doen, maar ze mogen nu meesporten." Achter de studio is een park. "En daar gaan we dus samen sporten", vertelt Vivian.
Pernille: "Donderdag gaan we alles weggeven van Koffietijd. Dus onze koffiekopjes, de meubels, de pannensets, de bordjes en de gebaksvorkjes. Dus eigenlijk kan iedereen een mooie herinnering van Koffietijd in huis halen. Vrijdag, dat is natuurlijk onze laatste uitzending, wordt het feest."
Entertainmentdeskundige Rob Goossens ziet wel een carrièreswitch in het verschiet voor Pernille. Nu Olga Commandeur stopt met Nederland In Beweging, zou zij dit wel eens kunnen gaan doen.
Op 26 mei is de laatste uitzending van Koffietijd te zien.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:27Komende week in GTST: Zinderende zomercliffs en de huiveringwekkende housewarming
19:27De streamingtip van de week: Enola Holmes 3 op Netflix