TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op televisie lijkt alles koek, ei en positiviteit bij de talkshow van Ellen DeGeneres, maar zodra de camera's uit zijn zou het er heel anders aan toegaan.
Diverse (oud)medewerkers hebben de afgelopen maanden uit de doeken gedaan hoe 'toxic' de sfeer achter de schermen zou zijn. Ellen zou zich als een monster gedragen, afdwingen dat niemand haar aanspreekt of aankijkt en mensen om de kleinste dingen ontslaan. Ook zouden de producenten zich geregeld racistisch en onvriendelijk gedragen tegenover minderheden.
Alle geruchten over Ellens ware aard werden nog eens gevoed tijdens de coronacrisis. Toen ze haar talkshow noodgedwongen vanuit huis moest opnemen, huurde Ellen een ander bedrijf in om de techniek te verzorgen en liet ze haar eigen technische staf en personeel grotendeels aan hun lot over. Pas na uitvoerige druk van de media werden alle vaste krachten van de talkshow volledig doorbetaald.
WarnerMedia neemt alle klachten serieus, zeker in het MeToo-tijdperk. Daarom is er een extern bureau ingeschakeld dat binnenkort start met gesprekken met alle medewerkers en betrokkenen om duidelijk te krijgen wat er waar is van de vele aantijgingen. In een reactie laten de producenten van The Ellen DeGeneres Show weten het te betreuren dat er ook maar één iemand zou zijn die zich onjuist bejegend heeft gevoeld. Dat is immers niet waar Ellen en haar programma voor staan.
Partnerbijdrage
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland