TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ben Fogle begint aan zijn extreemste avontuur tot nu toe: hij reist 2400 kilometer door de Republiek Congo. Hij dompelt zich onder in de cultuur en de donkere regenwouden.
In deze eerste aflevering is Ben in hoofdstad Brazzaville. Hij wint er advies in en doet inkopen ter voorbereiding van een tweedaagse tocht door de wildernis. Daar ontmoet hij leden van de Mbendjele BaYaka, die diep in de jungle leven in hutten van bladeren en die de tienduizenden jaren oude levenswijze als jager-verzamelaar hebben.
Aan Brits dagblad Mirror vertelde Ben dat hen ontmoeten de ultieme therapie werd na een fikse burn-out, die uiteindelijk leidde tot een ADHD-diagnose. "Geen therapeut of medicijn is zo krachtig als een tijdje bij deze prachtige mensen doorbrengen."
Jack van Gelder keert definitief niet terug bij De Oranjewinter
11:26Malgosia geeft toe dat ze intiem is geweest met Joey in House of Villains: ‘Genoeg aanwijzingen’
10:55Tommy van Lent krijgt de volle laag van de groep in No Way Back VIPS: ‘Je mist een hersencel’
09:27Linda de Mol laat zich uit over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
08:04De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers gaan bijna over hun nek van ‘culinaire’ maaltijd Hans