TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder gingen al geruchten dat er iets nieuws zou komen in plaats van het vorige napraatprogramma Smaakt naar meer. De talkshow van André van Duin werd geschrapt door de NPO omdat er te weinig jonge mensen naar zouden kijken en het teveel amusement zou zijn. De bedoeling is dan ook dat het nieuw programma educatiever gaat worden.
Naar nu blijkt is de opvolger van dat programma dus Doorbakken. Niemand minder dan Irene Moors neemt de presentatie voor haar rekening. Heel Holland Bakt keert op zondag 15 december terug op NPO 1. Doorbakken komt op de buis vanaf woensdag 25 december, eveneens bij NPO 1.
Deze winter presenteert Irene Moors het nieuwe programma #Doorbakken! 😃🧁 In dit programma gaat Irene in op de gebeurtenissen rondom @heelhollandbakt. Ben jij een échte #HHB-fan? 👉 Kijk dan vanaf 25 december iedere woensdag naar Doorbakken op @NPO1. pic.twitter.com/481u9px3Pd — Omroep MAX (@OmroepMAX) October 7, 2019
Partnerbijdrage
Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen
09:16Robert ten Brink keert met nieuw seizoen All You Need Is Love terug in de studio
09:00De TV van gisteren: kijkers getuige van 'schokkend' moment voor Oos Kesbeke in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Claudia de Breij: Wat als, MasterChef Australië, The Marksman
19:35Zestien jaar later voelt het alsof de tijd heeft stilgestaan voor K3