TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder gingen al geruchten dat er iets nieuws zou komen in plaats van het vorige napraatprogramma Smaakt naar meer. De talkshow van André van Duin werd geschrapt door de NPO omdat er te weinig jonge mensen naar zouden kijken en het teveel amusement zou zijn. De bedoeling is dan ook dat het nieuw programma educatiever gaat worden.
Naar nu blijkt is de opvolger van dat programma dus Doorbakken. Niemand minder dan Irene Moors neemt de presentatie voor haar rekening. Heel Holland Bakt keert op zondag 15 december terug op NPO 1. Doorbakken komt op de buis vanaf woensdag 25 december, eveneens bij NPO 1.
Deze winter presenteert Irene Moors het nieuwe programma #Doorbakken! 😃🧁 In dit programma gaat Irene in op de gebeurtenissen rondom @heelhollandbakt. Ben jij een échte #HHB-fan? 👉 Kijk dan vanaf 25 december iedere woensdag naar Doorbakken op @NPO1. pic.twitter.com/481u9px3Pd — Omroep MAX (@OmroepMAX) October 7, 2019
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'