TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eerder gingen al geruchten dat er iets nieuws zou komen in plaats van het vorige napraatprogramma Smaakt naar meer. De talkshow van André van Duin werd geschrapt door de NPO omdat er te weinig jonge mensen naar zouden kijken en het teveel amusement zou zijn. De bedoeling is dan ook dat het nieuw programma educatiever gaat worden.
Naar nu blijkt is de opvolger van dat programma dus Doorbakken. Niemand minder dan Irene Moors neemt de presentatie voor haar rekening. Heel Holland Bakt keert op zondag 15 december terug op NPO 1. Doorbakken komt op de buis vanaf woensdag 25 december, eveneens bij NPO 1.
Deze winter presenteert Irene Moors het nieuwe programma #Doorbakken! 😃🧁 In dit programma gaat Irene in op de gebeurtenissen rondom @heelhollandbakt. Ben jij een échte #HHB-fan? 👉 Kijk dan vanaf 25 december iedere woensdag naar Doorbakken op @NPO1. pic.twitter.com/481u9px3Pd — Omroep MAX (@OmroepMAX) October 7, 2019
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Een jaar in vogelvlucht, Sing with me, Need for Speed
22:29Dit is de winnaar van De Slimste Mens 2026
21:59Dit is de grote winnaar van de eerste editie van Got Talent 2026
20:05Margôt Ros is Scrooge in het jaarlijkse kerstspektakel
17:04Ex on the Beach-ster Charlotte Fix is zwanger