TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Irma tolkte maandagavond tijdens de ingelaste persconferentie van premier Rutte en minister De Jonge toen ze herhaaldelijk moest hoesten. Online ontstond ophef: zou 's langs meest geliefde gebarentolk het gevreesde virus onder de leden hebben?
De bezorgdheid nam zelfs zulke grote vormen aan dat de doorgaans mediaschuwe Sluis besloot een statement af te geven aan RTL Boulevard. Ze noemt de ontstane ophef heel naar en ontkent corona te hebben. Ze werd vlak voor aanvang van de persconferentie overvallen door een onbedwingbaar steekje in de keel. Ze had geen andere keus dan hoesten in haar hand en doorgaan met haar werk, anders zou ze hopeloos achter zijn gaan lopen met het tolken van de coronamaatregelen.
Irma weet zeker dat ze coronavrij is omdat de 49-jarige tolk onlangs nog getest is nadat haar gezin verkoudheidsklachten kreeg: "Mijn zoon en iedereen in ons gezin is onlangs verkouden geweest. Ik heb een corona-test gedaan en die was negatief."
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'