TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met het Parool doet de televisiemaker het geheim uit de doeken. "Ik bemoei me met alles. De TV Show is mijn handtekening. Ik zie mezelf niet als presentator, veel meer als programmamaker", zo zegt Niehe. Daarnaast merkt hij dat de omroepbazen vertrouwen in hem hebben. "De TV Show was nooit een duur programma en de cijfers waren altijd goed."
Het wordt Niehe nog weleens verweten dat hij niet echt een journalistiek interviewer is, al heeft hij zich daar wel in verbeterd, zegt hij. "Nou, dat gaat wel steeds beter, hoor. Ik hoor je lachen, maar het is wel waar. Ik zag ook gesprekken uit mijn eerste jaren terug: met dat niveau zou je nu niet meer wegkomen."
Vanaf zondag 10 januari is een compilatie van het werk van Niehe op televisie. De presentator dook het archief in en koos de meest memorabele momenten uit. Ook zijn er nieuwe interviews te zien.
Dit programma vervangt We Zijn er Bijna! op NPO1
12:12'Dit is het mooiste fragment van dit seizoen van B&B Vol Liefde'
11:01Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'