TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met het Parool doet de televisiemaker het geheim uit de doeken. "Ik bemoei me met alles. De TV Show is mijn handtekening. Ik zie mezelf niet als presentator, veel meer als programmamaker", zo zegt Niehe. Daarnaast merkt hij dat de omroepbazen vertrouwen in hem hebben. "De TV Show was nooit een duur programma en de cijfers waren altijd goed."
Het wordt Niehe nog weleens verweten dat hij niet echt een journalistiek interviewer is, al heeft hij zich daar wel in verbeterd, zegt hij. "Nou, dat gaat wel steeds beter, hoor. Ik hoor je lachen, maar het is wel waar. Ik zag ook gesprekken uit mijn eerste jaren terug: met dat niveau zou je nu niet meer wegkomen."
Vanaf zondag 10 januari is een compilatie van het werk van Niehe op televisie. De presentator dook het archief in en koos de meest memorabele momenten uit. Ook zijn er nieuwe interviews te zien.
Hoe gaat het nu met Rob uit Married at First Sight 2026?
13:06Op deze dag zie je weer nieuwe afleveringen van Woeste Grond op NPO Start
12:45Ortál Vriend eert Flikken Rotterdam-collega Cees Geel: 'Koester alle mooie herinneringen'
10:35Nachtmerrie voor Gerda en Mathilde (Urk!) op vakantie: 'Ze schreeuwde het uit van de pijn'
10:27Herman van der Zandt over nieuw seizoen De Slimste Mens: 'Er doen grote namen mee'