TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voormalig profvoetballer mocht na de uitzending namelijk niet terugreizen naar Relegem vanwege de strenge maatregelen om het coronavirus in België in te dammen. In ons buurland geldt namelijk van 0.00 uur tot 05.00 uur een avondklok.
De mannen van Veronica Inside konden het niet nalaten om een grap te maken over hun kompaan. “Hij moet dan vannacht hier blijven slapen, want na 00.00 uur mag hij België niet meer in en morgen mag hij dan terug. Hij hoeft dan niet in quarantaine. Dan kan hij nog even naar een Kwalitaria in Nederland”, zei Wilfred Genee in de uitzending die werd bekeken door 598.000 liefhebbers.
Boskamp viert vandaag overigens zijn 72e verjaardag. Als presentje kreeg hij afgelopen maandag van sportmarketeer Chris Woerts een shit van zijn ‘cluppie’ Feyenoord.
WERELDS! Vandaag viert de enige echte Jan Boskamp zijn 72e verjaardag. Van harte gefeliciteerd, Jan! 👊🎉#veronicainside pic.twitter.com/0nCsVNsPMX — Veronica Inside (@veronicainside) October 21, 2020
Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS
15:12Noa Zwan roert GTST-kijkers tot tranen met liedje: 'Prachtig'