TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voormalig profvoetballer mocht na de uitzending namelijk niet terugreizen naar Relegem vanwege de strenge maatregelen om het coronavirus in België in te dammen. In ons buurland geldt namelijk van 0.00 uur tot 05.00 uur een avondklok.
De mannen van Veronica Inside konden het niet nalaten om een grap te maken over hun kompaan. “Hij moet dan vannacht hier blijven slapen, want na 00.00 uur mag hij België niet meer in en morgen mag hij dan terug. Hij hoeft dan niet in quarantaine. Dan kan hij nog even naar een Kwalitaria in Nederland”, zei Wilfred Genee in de uitzending die werd bekeken door 598.000 liefhebbers.
Boskamp viert vandaag overigens zijn 72e verjaardag. Als presentje kreeg hij afgelopen maandag van sportmarketeer Chris Woerts een shit van zijn ‘cluppie’ Feyenoord.
WERELDS! Vandaag viert de enige echte Jan Boskamp zijn 72e verjaardag. Van harte gefeliciteerd, Jan! 👊🎉#veronicainside pic.twitter.com/0nCsVNsPMX — Veronica Inside (@veronicainside) October 21, 2020
De Bondgenoten-kijkers zijn helemaal klaar met Fabiënne
15:58Tina Nijkamp ziet grote verandering bij RTL: 'Datingprogramma's worden teruggedrongen'
15:00Dit is ook We Zijn er Bijna!: Bekijk de backstage beelden
13:46Talpa compenseert boze fans na technische problemen bij Ajax-wedstrijd
13:16Shelly Sterk liep gehoorschade op tijdens opnames van het tv-programma Galileo