TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voormalig profvoetballer mocht na de uitzending namelijk niet terugreizen naar Relegem vanwege de strenge maatregelen om het coronavirus in België in te dammen. In ons buurland geldt namelijk van 0.00 uur tot 05.00 uur een avondklok.
De mannen van Veronica Inside konden het niet nalaten om een grap te maken over hun kompaan. “Hij moet dan vannacht hier blijven slapen, want na 00.00 uur mag hij België niet meer in en morgen mag hij dan terug. Hij hoeft dan niet in quarantaine. Dan kan hij nog even naar een Kwalitaria in Nederland”, zei Wilfred Genee in de uitzending die werd bekeken door 598.000 liefhebbers.
Boskamp viert vandaag overigens zijn 72e verjaardag. Als presentje kreeg hij afgelopen maandag van sportmarketeer Chris Woerts een shit van zijn ‘cluppie’ Feyenoord.
WERELDS! Vandaag viert de enige echte Jan Boskamp zijn 72e verjaardag. Van harte gefeliciteerd, Jan! 👊🎉#veronicainside pic.twitter.com/0nCsVNsPMX — Veronica Inside (@veronicainside) October 21, 2020
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'