TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voormalig profvoetballer mocht na de uitzending namelijk niet terugreizen naar Relegem vanwege de strenge maatregelen om het coronavirus in België in te dammen. In ons buurland geldt namelijk van 0.00 uur tot 05.00 uur een avondklok.
De mannen van Veronica Inside konden het niet nalaten om een grap te maken over hun kompaan. “Hij moet dan vannacht hier blijven slapen, want na 00.00 uur mag hij België niet meer in en morgen mag hij dan terug. Hij hoeft dan niet in quarantaine. Dan kan hij nog even naar een Kwalitaria in Nederland”, zei Wilfred Genee in de uitzending die werd bekeken door 598.000 liefhebbers.
Boskamp viert vandaag overigens zijn 72e verjaardag. Als presentje kreeg hij afgelopen maandag van sportmarketeer Chris Woerts een shit van zijn ‘cluppie’ Feyenoord.
WERELDS! Vandaag viert de enige echte Jan Boskamp zijn 72e verjaardag. Van harte gefeliciteerd, Jan! 👊🎉#veronicainside pic.twitter.com/0nCsVNsPMX — Veronica Inside (@veronicainside) October 21, 2020
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis