TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voormalig profvoetballer mocht na de uitzending namelijk niet terugreizen naar Relegem vanwege de strenge maatregelen om het coronavirus in België in te dammen. In ons buurland geldt namelijk van 0.00 uur tot 05.00 uur een avondklok.
De mannen van Veronica Inside konden het niet nalaten om een grap te maken over hun kompaan. “Hij moet dan vannacht hier blijven slapen, want na 00.00 uur mag hij België niet meer in en morgen mag hij dan terug. Hij hoeft dan niet in quarantaine. Dan kan hij nog even naar een Kwalitaria in Nederland”, zei Wilfred Genee in de uitzending die werd bekeken door 598.000 liefhebbers.
Boskamp viert vandaag overigens zijn 72e verjaardag. Als presentje kreeg hij afgelopen maandag van sportmarketeer Chris Woerts een shit van zijn ‘cluppie’ Feyenoord.
WERELDS! Vandaag viert de enige echte Jan Boskamp zijn 72e verjaardag. Van harte gefeliciteerd, Jan! 👊🎉#veronicainside pic.twitter.com/0nCsVNsPMX — Veronica Inside (@veronicainside) October 21, 2020
De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie
10:43Gerard Joling (65) op de vuist tijdens optreden na bierdouche
10:23Josje Huisman kreeg cultuurshock door deelname The bicycle race: 'Rollercoaster'