TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Twitter maakt De Hoop bekend dat hij volgend jaar halverwege juni na een slordige 33 jaar stopt als nieuwslezer bij RTL.
Jan houdt zijn volgers via social media altijd op de hoogte van de ditjes en datjes in zijn leven. Zo ook vanochtend toen hij bekend maakte zijn laatste editie van RTL Ontbijtnieuws voor dit jaar te hebben gepresenteerd. Hij gaat lekker naar de zon met zijn man Coen.
Terloops liet hij in dezelfde tweet ook weten dat 'ie na zijn vakantie nog een klein half jaar moet buffelen tot het volbracht is. De Hoop wordt op 18 december 67 en daarmee mag hij eigenlijk al met pensioen. Toch blijft hij nog tot omstreeks 18 juni op z'n post.
Mijn laste Ontbijtnieuws dit jaar. Lekker op vakantie naar de zon. Vanaf januari nog een laatste halfjaar. Rond 18 juni is het na 33 jaar jaar klaar. pic.twitter.com/r27mLIToGY — Jan de Hoop (@JandeHoop) December 7, 2021
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:50Dit is de winnaar van Stars on Stage 2026