TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Twitter maakt De Hoop bekend dat hij volgend jaar halverwege juni na een slordige 33 jaar stopt als nieuwslezer bij RTL.
Jan houdt zijn volgers via social media altijd op de hoogte van de ditjes en datjes in zijn leven. Zo ook vanochtend toen hij bekend maakte zijn laatste editie van RTL Ontbijtnieuws voor dit jaar te hebben gepresenteerd. Hij gaat lekker naar de zon met zijn man Coen.
Terloops liet hij in dezelfde tweet ook weten dat 'ie na zijn vakantie nog een klein half jaar moet buffelen tot het volbracht is. De Hoop wordt op 18 december 67 en daarmee mag hij eigenlijk al met pensioen. Toch blijft hij nog tot omstreeks 18 juni op z'n post.
Mijn laste Ontbijtnieuws dit jaar. Lekker op vakantie naar de zon. Vanaf januari nog een laatste halfjaar. Rond 18 juni is het na 33 jaar jaar klaar. pic.twitter.com/r27mLIToGY — Jan de Hoop (@JandeHoop) December 7, 2021
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?
20:19Dave Roelvink maakt profdebuut in nieuwe editie van Boxing Gladiators
17:25AVROTROS deelt eerste beelden en startdatum van nieuw seizoen De Bauers