TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Twitter maakt De Hoop bekend dat hij volgend jaar halverwege juni na een slordige 33 jaar stopt als nieuwslezer bij RTL.
Jan houdt zijn volgers via social media altijd op de hoogte van de ditjes en datjes in zijn leven. Zo ook vanochtend toen hij bekend maakte zijn laatste editie van RTL Ontbijtnieuws voor dit jaar te hebben gepresenteerd. Hij gaat lekker naar de zon met zijn man Coen.
Terloops liet hij in dezelfde tweet ook weten dat 'ie na zijn vakantie nog een klein half jaar moet buffelen tot het volbracht is. De Hoop wordt op 18 december 67 en daarmee mag hij eigenlijk al met pensioen. Toch blijft hij nog tot omstreeks 18 juni op z'n post.
Mijn laste Ontbijtnieuws dit jaar. Lekker op vakantie naar de zon. Vanaf januari nog een laatste halfjaar. Rond 18 juni is het na 33 jaar jaar klaar. pic.twitter.com/r27mLIToGY — Jan de Hoop (@JandeHoop) December 7, 2021
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen