TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op Twitter maakt De Hoop bekend dat hij volgend jaar halverwege juni na een slordige 33 jaar stopt als nieuwslezer bij RTL.
Jan houdt zijn volgers via social media altijd op de hoogte van de ditjes en datjes in zijn leven. Zo ook vanochtend toen hij bekend maakte zijn laatste editie van RTL Ontbijtnieuws voor dit jaar te hebben gepresenteerd. Hij gaat lekker naar de zon met zijn man Coen.
Terloops liet hij in dezelfde tweet ook weten dat 'ie na zijn vakantie nog een klein half jaar moet buffelen tot het volbracht is. De Hoop wordt op 18 december 67 en daarmee mag hij eigenlijk al met pensioen. Toch blijft hij nog tot omstreeks 18 juni op z'n post.
Mijn laste Ontbijtnieuws dit jaar. Lekker op vakantie naar de zon. Vanaf januari nog een laatste halfjaar. Rond 18 juni is het na 33 jaar jaar klaar. pic.twitter.com/r27mLIToGY — Jan de Hoop (@JandeHoop) December 7, 2021
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?