TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Dulles en zijn partner Caroline Mol zijn afgelopen nacht blijde ouders geworden van een dochter. Ze hebben het meisje Lina genoemd.
De zanger deelt het gelukkige nieuws vandaag op Instagram: Vrienden, Afgelopen nacht om 4:10 uur is onze dochter Lina geboren. Het was een voorspoedige bevalling, maar ik heb weer met open mond en machteloos zitten kijken naar deze ‘oerklus’. Lina is een stevige gezonde meid van bijna 4 kilo. Moeder en kind maken het goed.”
Jan gaf eerder aan toch met een dubbel gevoel te zitten, toen bleek dat Caroline zwanger was. Vorig jaar overleed namelijk hun dochtertje Donna na drie maanden. In een interview met RTL Boulevard vertelde Jan: “Mag ik hier dan blij om zijn? Je verstand zegt ‘ja hier mag je gerust blij om wezen’, maar je gevoel houdt dat dan toch tegen.” Samen heeft het stel ze nog een zoontje, James, van drie jaar oud.
Dit bericht op Instagram bekijken
Partnerbijdrage
Paul de Leeuw verrast in Beste zangers met Laat me niet alleen
08:30Bente krijgt lovende reacties op deelname Beste zangers: 'Het helpt heel veel mensen'
08:23Cherry-Ann Person baalt van castwissels Real housewives of Amsterdam: 'Altijd jammer'
08:00De staf van Special Forces VIPS over het vijfde seizoen: 'We hopen dat kijkers geïnspireerd raken'
08:00Het vijfde seizoen van Special Forces VIPS stream je nu bij Videoland: 'Nog heftiger dan voorgaande jaren'