TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik zou graag in meer films en series en op toneel willen spelen, maar je bent afhankelijk van regisseurs en producenten. Daarnaast wil ik ook een keer andere rollen spelen. Dus toen dacht ik: Jan, stop met janken. Als jij iets anders wil, moet je het zelf creëren", zegt Kooijman in het interviewformat In de auto met van Chris Helt op NU.nl.
"We (Kooijman en producent Kaja Wolffers van onder andere Zwarte Tulp) hebben er een schrijver bijgehaald en het vervolgens neergelegd bij Suzanne Kunzeler, netmanager van NPO3. Zij was meteen enthousiast. Omdat ik een contract heb bij KRO-NCRV en de omroep het plan ook ziet zitten, zeiden ze direct: 'Wat een tof idee, wij willen meedenken", vervolgt de 38-jarige acteur.
De nog titelloze serie draait om een seriemoordenaar. "Meer mag ik er er echt nog niet over zeggen. Het moeten tien afleveringen worden en we hebben er nu drie liggen." De draaidagen staan gepland voor 2020.
Kijkers smullen van Joke in Oh Oh Den Haag: 'Joke maakt echt mijn week'
12:26Dit zijn de eerste beelden van Echte Meisjes in de Jungle de familie-editie
11:28Dit is wanneer het nieuwe seizoen van De Bachelorette te zien is
10:39Het lijkt erop dat Moedermaffia na het derde seizoen klaar is
10:06Alex uit Over Mijn Lijk ontwaakt uit coma