TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zondag 18 juli begint een nieuw seizoen van Zomergasten. De VPRO heeft maandag de naam onthuld van de eerste gast die aanschuift bij presentatrice Janine Abbring.
Tegenover Janine neemt Floris Alkemade plaats. De architect en rijksbouwmeester is verantwoordelijk voor het bewaken van de architectonische kwaliteit van al het rijksvastgoed. Tegenover Abbring vertelt hij over zijn ideale televisie-avond.
"Zo'n uitnodiging is alsof je in je huis opeens een extra kamer ontdekt. Je begint meteen te dromen, er komt een stroom van ideeën op gang. Ik hoop dat er in mijn avond een soort verlangen naar de toekomst opgewekt kan worden”, zegt Alkemade over zijn uitverkiezing voor Zomergasten.
Vorig jaar maakten Typhoon, Inez Weski , Nazmiye Oral, Jaap Goudsmit, Carola Schouten en Ilja Leonard Pfeijffer hun opwachting in Zomergasten. De best bekeken aflevering was die met muzikant Typhoon. Daar keken 378.000 mensen naar.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'