TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zondag 18 juli begint een nieuw seizoen van Zomergasten. De VPRO heeft maandag de naam onthuld van de eerste gast die aanschuift bij presentatrice Janine Abbring.
Tegenover Janine neemt Floris Alkemade plaats. De architect en rijksbouwmeester is verantwoordelijk voor het bewaken van de architectonische kwaliteit van al het rijksvastgoed. Tegenover Abbring vertelt hij over zijn ideale televisie-avond.
"Zo'n uitnodiging is alsof je in je huis opeens een extra kamer ontdekt. Je begint meteen te dromen, er komt een stroom van ideeën op gang. Ik hoop dat er in mijn avond een soort verlangen naar de toekomst opgewekt kan worden”, zegt Alkemade over zijn uitverkiezing voor Zomergasten.
Vorig jaar maakten Typhoon, Inez Weski , Nazmiye Oral, Jaap Goudsmit, Carola Schouten en Ilja Leonard Pfeijffer hun opwachting in Zomergasten. De best bekeken aflevering was die met muzikant Typhoon. Daar keken 378.000 mensen naar.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje