TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Trouw legt Janine Abbring haar standpunt uit. "Ik denk dat veel journalisten vies kijken als ik zeg dat ik aardig gevonden wil worden door mijn gasten. Maar dat is dan maar zo. Is dat erg? Weet je, als je drie uur met elkaar aan een tafeltje zit en je vindt elkaar onsympathiek... ik weet niet wie je daarmee dient. Ik zit daar niet om vrienden te worden, maar een gemene deler vinden is wel waardevol."
Voor het gesprek met Van den Heuvel richt Abbring zich op een overkoepelende vraag. Ze wil van De Telegraaf-journalist weten in hoeverre zijn baan van invloed is op zijn leven. "Hij is crimereporter, een heel gek beroep want hoe beter je erin bent, hoe meer je eigen leven ook in gevaar is. Hoe ver ga je daarin, welke offers breng je en wat vindt je omgeving daarvan? En is het het waard? Daar ben ik heel erg benieuwd naar", aldus de presentatrice.
Naast John van den Heuvel schuiven schrijfster Hanna Bervoets, journalist Nina Jurna, schrijver Maxim Februari, longarts Wanda de Kanter en de Vlaamse regisseur Ivo van Hove aan bij Abbring. Zij worden in drie uur live ondervraagd en stellen hun ideale televisieavond samen in Zomergasten.
De camper loopt langzaam onder, wij zijn er bijna klaar voor. #Zomergasten pic.twitter.com/eP2Lllfb8a — VPRO Zomergasten (@zomergasten) July 26, 2019
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden