TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jebroer kwam afgelopen tijd negatief in het nieuws nadat hij voor de clip bij het nummer Polizei gevaarlijke capriolen uithaalde in een politieauto. De rol van Barabbas gaat vaker naar een BN’er die in opspraak raakte.
Naast Jebroer en Ben Saunders werd de rol van de moordenaar van Jezus ook door Yuri van Gelder, Dave Roelvink en Glenn Helder vertolkt. Voor Jebroer is het extra opmerkelijk, omdat hij eerder het nummer Kind van de duivel uitbracht. Door de teksten werd een optreden op de feestweek in Hardinxveld zelf afgeblazen.
Naast Edwin Jonker (Jezus) hebben ook Edsilia Rombley (Maria), Lucas Hamming (Judas), Paul Sinha (Petrus), Porgy Franssen (Pilatus), Martijn Krabbé (verteller) en Klaas van Kruistum (verslaggever) een rol in deze editie van The Passion. Daarnaast zou Nielson, inwoner van Dordrecht, ook een rol hebben weten te bemachtigen.
The Passion is donderdag 18 april om 20.30 live te zien op NPO1 en is daarnaast via NPO Radio 2 te volgen.
Slecht nieuws voor Tijd voor MAX-fans: Martine van Os stopt 'binnenkort'
10:28Dirk uit Married at First Sight 2024 duikt op in nieuw datingprogramma
10:09De relatie tussen Greetje Hakvoort en Bert heeft toch geen standgehouden: 'Veel gebeurd'
10:00Daphne Bunskoek verklapt welke tv-serie ze het liefst kijkt: 'Elke aflevering is een pareltje'
09:41Deze queens zien we terug in de Second Chance Show van Make Up Your Mind 2026