TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jebroer kwam afgelopen tijd negatief in het nieuws nadat hij voor de clip bij het nummer Polizei gevaarlijke capriolen uithaalde in een politieauto. De rol van Barabbas gaat vaker naar een BN’er die in opspraak raakte.
Naast Jebroer en Ben Saunders werd de rol van de moordenaar van Jezus ook door Yuri van Gelder, Dave Roelvink en Glenn Helder vertolkt. Voor Jebroer is het extra opmerkelijk, omdat hij eerder het nummer Kind van de duivel uitbracht. Door de teksten werd een optreden op de feestweek in Hardinxveld zelf afgeblazen.
Naast Edwin Jonker (Jezus) hebben ook Edsilia Rombley (Maria), Lucas Hamming (Judas), Paul Sinha (Petrus), Porgy Franssen (Pilatus), Martijn Krabbé (verteller) en Klaas van Kruistum (verslaggever) een rol in deze editie van The Passion. Daarnaast zou Nielson, inwoner van Dordrecht, ook een rol hebben weten te bemachtigen.
The Passion is donderdag 18 april om 20.30 live te zien op NPO1 en is daarnaast via NPO Radio 2 te volgen.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'