TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jebroer kwam afgelopen tijd negatief in het nieuws nadat hij voor de clip bij het nummer Polizei gevaarlijke capriolen uithaalde in een politieauto. De rol van Barabbas gaat vaker naar een BN’er die in opspraak raakte.
Naast Jebroer en Ben Saunders werd de rol van de moordenaar van Jezus ook door Yuri van Gelder, Dave Roelvink en Glenn Helder vertolkt. Voor Jebroer is het extra opmerkelijk, omdat hij eerder het nummer Kind van de duivel uitbracht. Door de teksten werd een optreden op de feestweek in Hardinxveld zelf afgeblazen.
Naast Edwin Jonker (Jezus) hebben ook Edsilia Rombley (Maria), Lucas Hamming (Judas), Paul Sinha (Petrus), Porgy Franssen (Pilatus), Martijn Krabbé (verteller) en Klaas van Kruistum (verslaggever) een rol in deze editie van The Passion. Daarnaast zou Nielson, inwoner van Dordrecht, ook een rol hebben weten te bemachtigen.
The Passion is donderdag 18 april om 20.30 live te zien op NPO1 en is daarnaast via NPO Radio 2 te volgen.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag