TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het was ontzettend leuk om te doen, maar we hadden nooit verwacht dat het zo’n groot succes zou worden. Met 750.000 kijkers waren we al blij geweest, maar toen we er vier miljoen hadden, zijn we met z’n allen de kroeg ingedoken. Wie weet komt er nog een seizoen", vertelt ze in de krant.
In het vraaggesprek wordt haar gevraagd naar de verbroken relatie met komiek Van Loon. Ze is vol lof over hem, maar uiteindelijk gingen de twee toch uit elkaar. "Hij is gelukkig als hij lekker kan sleutelen aan zijn motor en z’n shows kan spelen, ik miste op een gegeven moment het avontuur. We hadden een fijne relatie, maar na zes jaar was het voor mij meer vriendschappelijk dan romantisch."
Hoffman vertelt over de tijd na de breuk, waarin ze flink los is gegaan. "Tot mijn 30ste heb ik geroepen dat ik tegen alle drugs was. Vooral cocaïne, dat is gewoon een asociale, ongezellige egodrug. Maar nadat het uit was gegaan met Henry wilde ik mezelf opnieuw uitvinden en nam ik op een festivalletje met vrienden xtc", zegt ze."Ik vond het magisch, net als paddo’s en lsd."
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2