TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het was ontzettend leuk om te doen, maar we hadden nooit verwacht dat het zo’n groot succes zou worden. Met 750.000 kijkers waren we al blij geweest, maar toen we er vier miljoen hadden, zijn we met z’n allen de kroeg ingedoken. Wie weet komt er nog een seizoen", vertelt ze in de krant.
In het vraaggesprek wordt haar gevraagd naar de verbroken relatie met komiek Van Loon. Ze is vol lof over hem, maar uiteindelijk gingen de twee toch uit elkaar. "Hij is gelukkig als hij lekker kan sleutelen aan zijn motor en z’n shows kan spelen, ik miste op een gegeven moment het avontuur. We hadden een fijne relatie, maar na zes jaar was het voor mij meer vriendschappelijk dan romantisch."
Hoffman vertelt over de tijd na de breuk, waarin ze flink los is gegaan. "Tot mijn 30ste heb ik geroepen dat ik tegen alle drugs was. Vooral cocaïne, dat is gewoon een asociale, ongezellige egodrug. Maar nadat het uit was gegaan met Henry wilde ik mezelf opnieuw uitvinden en nam ik op een festivalletje met vrienden xtc", zegt ze."Ik vond het magisch, net als paddo’s en lsd."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'