TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het was ontzettend leuk om te doen, maar we hadden nooit verwacht dat het zo’n groot succes zou worden. Met 750.000 kijkers waren we al blij geweest, maar toen we er vier miljoen hadden, zijn we met z’n allen de kroeg ingedoken. Wie weet komt er nog een seizoen", vertelt ze in de krant.
In het vraaggesprek wordt haar gevraagd naar de verbroken relatie met komiek Van Loon. Ze is vol lof over hem, maar uiteindelijk gingen de twee toch uit elkaar. "Hij is gelukkig als hij lekker kan sleutelen aan zijn motor en z’n shows kan spelen, ik miste op een gegeven moment het avontuur. We hadden een fijne relatie, maar na zes jaar was het voor mij meer vriendschappelijk dan romantisch."
Hoffman vertelt over de tijd na de breuk, waarin ze flink los is gegaan. "Tot mijn 30ste heb ik geroepen dat ik tegen alle drugs was. Vooral cocaïne, dat is gewoon een asociale, ongezellige egodrug. Maar nadat het uit was gegaan met Henry wilde ik mezelf opnieuw uitvinden en nam ik op een festivalletje met vrienden xtc", zegt ze."Ik vond het magisch, net als paddo’s en lsd."
Partnerbijdrage
Wat gebeurt er als je de gevangenisdeuren open gooit en alle gevangenen weer de bewoonde wereld instuurt? Over dat intrigerende gegeven gaat de Duitse dramaserie A Better Place bij CANAL+.
GTST-jubileum: Alberts-familie keert terug
10:04Eric ineens gewild na B&B Vol Liefde-reünie: 'Het streelt mijn ego'
10:00Mark van Eeuwen reageert op vertrek collega Huub Stapel uit Flikken Rotterdam: 'Ga hem missen'
09:40Video: Ferry Doedens reageert op zijn terugkeer in GTST
09:25Lies Visschedijk onthult: Fittie met tante Cor in Gooische Vrouwen