TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Het was ontzettend leuk om te doen, maar we hadden nooit verwacht dat het zo’n groot succes zou worden. Met 750.000 kijkers waren we al blij geweest, maar toen we er vier miljoen hadden, zijn we met z’n allen de kroeg ingedoken. Wie weet komt er nog een seizoen", vertelt ze in de krant.
In het vraaggesprek wordt haar gevraagd naar de verbroken relatie met komiek Van Loon. Ze is vol lof over hem, maar uiteindelijk gingen de twee toch uit elkaar. "Hij is gelukkig als hij lekker kan sleutelen aan zijn motor en z’n shows kan spelen, ik miste op een gegeven moment het avontuur. We hadden een fijne relatie, maar na zes jaar was het voor mij meer vriendschappelijk dan romantisch."
Hoffman vertelt over de tijd na de breuk, waarin ze flink los is gegaan. "Tot mijn 30ste heb ik geroepen dat ik tegen alle drugs was. Vooral cocaïne, dat is gewoon een asociale, ongezellige egodrug. Maar nadat het uit was gegaan met Henry wilde ik mezelf opnieuw uitvinden en nam ik op een festivalletje met vrienden xtc", zegt ze."Ik vond het magisch, net als paddo’s en lsd."
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken