TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het nog naamloze format draait alles om de muzikale herinneringen van een hoofdgast die door Jeroen in het zonnetje gezet wordt.
Aan de hand van persoonlijke muziek blikt Van den Boom terug op het leven en de carrière van zijn hoofdgast. Uiteraard komt daar veel nostalgisch verantwoorde muziek bij kijken in de vorm van optredens en bijzondere gasten in de studio. Helemaal nieuw is deze formule niet, het lijkt heel sterk op De beste liedjes van... de studioshow die Jeroen vanaf 2013 van achter zijn piano presenteerde op de late zaterdagavond voor SBS.
Om die studio te vullen zijn de makers met nadruk op zoek naar enthousiast publiek dat vanaf eind januari tot half februari de opnames wil bijwonen in Baarn. Aanmelden is gratis en kan via deze link.
Twee absolute toppers staan vandaag op het programma in de achtste finales van het WK voetbal. Brazilië neemt het op tegen Noorwegen, terwijl gastland Mexico later in de nacht de strijd aangaat met Engeland.
Stars on stage-winst Sosha Duysker lekte vroegtijdig uit door Disney-reclame
11:20GTST-ster Lone van Roosendaal hekelt De bondgenoten: 'Ik kijk dat natuurlijk niet!
11:08De TV van gisteren: Finale Stars on stage roemloos ten onder op zomerse vrijdagavond
10:00Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch