TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de maandaguitzending van Veronica inside werd de muziek verzorgd door blueszanger Sean Webster. De Britse artiest had eerder meegedaan aan We want more en daar wilde Johan wel wat over kwijt.
Allereerst kreeg Ali B een veeg uit de pan omdat de rapper niets van bluesmuziek zou weten. Sowieso vindt Derksen het een noodzakelijk kwaad dat artiesten voor hun eigen bekendheid mee moeten doen aan 'spelletjesprogramma's' als We want more. Maar dan verdienen ze wel eerlijk commentaar.
In We want more deed Ali's medejurylid Trijntje Oosterhuis ook een duit in het zakje. Oosterhuis zou Webster graag 'in zijn eigen stem' willen horen zingen. Volledig tegen het zere been van Johan die met Sean op tournee is geweest en precies weet hoe hij klinkt. Sowieso meent Derksen dat als iemand niet haar eigen stem gebruikt het Trijntje wel is: "Dat is een gotspé. Mevrouw Trijntje Oosterhuis doet al jaren een soulzangeres na!"
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'