TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Volgens Wilfred Genee, die melding van het ongeluk maakte in de radiouitzending van Veronica Inside, nam de 70-jarige Derksen de verkeerde deur toen hij 's nachts naar het toilet moest, waarna hij voorover van de trap viel.
Na enige tijd buiten bewustzijn te zijn geweest, werd Derksen met een ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. "Mogelijk wordt hij morgen al ontslagen uit het ziekenhuis, maar we gaan hem de komende weken de nodige rust gunnen."
De markante analyticus miste in zijn tv-loopbaan nog nooit een uitzending van Veronica Inside, dat eerder door het leven ging als Voetbal International en Voetbal Inside. Aankomende vrijdag moet hij echter verstek laten gaan en is Jan Boskamp zijn vervanger. Op maandag 8 april wordt zijn plek ingenomen door Hans Kraay jr.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'