TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Hij vervangt Hélène Hendriks in de zomer bij De Oranjezomer.
De presentator gaat dit jaar naast Hendriks De Oranjezomer presenteren. De talkshow op SBS 6 begint op maandag 26 mei. Hendriks neemt dan de eerste acht weken voor haar rekening, waarna Johnny de Mol vier weken de honneurs waarneemt, tot vrijdag 15 augustus.
Het is niet voor het eerst dat Hélène Hendriks en Johnny de Mol samen een talkshow presenteren. Ook bij HLF8, dat van 2021 tot 2023 op de buis was, wisselden de twee presentatoren elkaar af. Ook Sam Hagens en Leonie ter Braak presenteerden toen. Voor De Mol is De Oranjezomer de eerste talkshowklus sinds HLF8. Momenteel presenteert hij het populaire The Tribute: Battle of the Bands.
Dat duurt nog even. Vanaf 26 mei is De Oranjezomer te zien bij SBS6, vermoedelijk op het vaste tijdstip van 21.30 uur. De talkshow loopt tot en met 15 augustus.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)