TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is, uiteraard, met een reden.
"Vandaag word ik het eerste officiële slachtoffer van het vrouwenquotum", pent de presentator als uitleg bij de foto. "Alles aan gedaan. Bretels uit. Jurk aan. Veel geleerd. Soms zelfs geluisterd. Maar straks presenteer ik dan toch, gekleed voor de gelegenheid, mijn laatste Buitenhof. Het was mij een genoegen, dames."
Vandaag word ik het eerste officiële slachtoffer van het #vrouwenquotum. Alles aan gedaan. Bretels uit. Jurk aan. Veel geleerd. Soms zelfs geluisterd. Maar straks presenteer ik dan toch, gekleed voor de gelegenheid, mijn laatste #buitenhof. Het was mij een genoegen, dames. pic.twitter.com/AHoECtZGiE — Jort Kelder (@jortkelder) December 8, 2019
Jort keerde eind augustus terug, terwijl Diana Matroos vertrok. Zijn comeback was voor een kleine vier maanden, dus. "Zou je een rokje dragen, dan mocht je blijven", zou zijn collega-presentator Hugo Logtenberg tegen hem gezegd hebben. Dit insinueert dat Buitenhof nog altijd naar een vrouwelijke presentator op zoek is.
Enfin, voor Jort is het voorlopig weer de laatste Buitenhof, om 12.10 uur op NPO 1. Voor daarna heeft hij allang plannen: hij zal vanaf 8 februari 2020 te zien zijn op NPO 2 in het programma Van oud geld, de dingen die niet voorbij gaan.
Tina Nijkamp: 'Wie is de Mol? is UIT en Boer Zoekt Vrouw is IN'
12:32Waar en wanneer is de uitslag van de PostcodeKanjer op tv te zien?
12:10De streamingtip van de week: de laatste aflevering van Stranger Things
12:00In Memoriam 2025: afscheid van Ron Brandsteder, Dieuwertje Blok en Rob de Nijs
11:13Breuk tussen Greetje en Bert krijgt plek in nieuw seizoen Urk!: 'Het was best wel heftig'