TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is, uiteraard, met een reden.
"Vandaag word ik het eerste officiële slachtoffer van het vrouwenquotum", pent de presentator als uitleg bij de foto. "Alles aan gedaan. Bretels uit. Jurk aan. Veel geleerd. Soms zelfs geluisterd. Maar straks presenteer ik dan toch, gekleed voor de gelegenheid, mijn laatste Buitenhof. Het was mij een genoegen, dames."
Vandaag word ik het eerste officiële slachtoffer van het #vrouwenquotum. Alles aan gedaan. Bretels uit. Jurk aan. Veel geleerd. Soms zelfs geluisterd. Maar straks presenteer ik dan toch, gekleed voor de gelegenheid, mijn laatste #buitenhof. Het was mij een genoegen, dames. pic.twitter.com/AHoECtZGiE — Jort Kelder (@jortkelder) December 8, 2019
Jort keerde eind augustus terug, terwijl Diana Matroos vertrok. Zijn comeback was voor een kleine vier maanden, dus. "Zou je een rokje dragen, dan mocht je blijven", zou zijn collega-presentator Hugo Logtenberg tegen hem gezegd hebben. Dit insinueert dat Buitenhof nog altijd naar een vrouwelijke presentator op zoek is.
Enfin, voor Jort is het voorlopig weer de laatste Buitenhof, om 12.10 uur op NPO 1. Voor daarna heeft hij allang plannen: hij zal vanaf 8 februari 2020 te zien zijn op NPO 2 in het programma Van oud geld, de dingen die niet voorbij gaan.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar