TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
En dat is, uiteraard, met een reden.
"Vandaag word ik het eerste officiële slachtoffer van het vrouwenquotum", pent de presentator als uitleg bij de foto. "Alles aan gedaan. Bretels uit. Jurk aan. Veel geleerd. Soms zelfs geluisterd. Maar straks presenteer ik dan toch, gekleed voor de gelegenheid, mijn laatste Buitenhof. Het was mij een genoegen, dames."
Vandaag word ik het eerste officiële slachtoffer van het #vrouwenquotum. Alles aan gedaan. Bretels uit. Jurk aan. Veel geleerd. Soms zelfs geluisterd. Maar straks presenteer ik dan toch, gekleed voor de gelegenheid, mijn laatste #buitenhof. Het was mij een genoegen, dames. pic.twitter.com/AHoECtZGiE — Jort Kelder (@jortkelder) December 8, 2019
Jort keerde eind augustus terug, terwijl Diana Matroos vertrok. Zijn comeback was voor een kleine vier maanden, dus. "Zou je een rokje dragen, dan mocht je blijven", zou zijn collega-presentator Hugo Logtenberg tegen hem gezegd hebben. Dit insinueert dat Buitenhof nog altijd naar een vrouwelijke presentator op zoek is.
Enfin, voor Jort is het voorlopig weer de laatste Buitenhof, om 12.10 uur op NPO 1. Voor daarna heeft hij allang plannen: hij zal vanaf 8 februari 2020 te zien zijn op NPO 2 in het programma Van oud geld, de dingen die niet voorbij gaan.
Mart Hoogkamer wil nog steeds meedoen aan Beste Zangers: 'Ik heb ook wel wat te vertellen nu'
14:54Kees Tol stopt als presentator van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis: 'Niet mijn eigen keus'
14:42Guus Meeuwis, Edson da Graça en Faberyayo doen mee aan De Slimste Mens ter Wereld
13:38RTL 5 komt met nieuw programma over de wereld achter KLM
10:52The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer