TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elizabeth zit dit jaar 70 jaar op de Britse troon en dat moet gevierd worden. Queen met Adam Lambert, Hans Zimmer Alicia Keys, Andrea Bocelli, Duran Duran, Craig David, Celeste, Nile Rodgers, Elbow en de Engelse Songfestival-inzending Sam Ryder treden allemaal op. Elton John ook, maar zijn optreden is van tevoren opgenomen omdat hij op tournee is.
Sir David Attenborough, David Beckham en Stephen Fry zijn van de partij, net als musical-componisten Andrew Lloyd Webber en Lin-Manuel Miranda, het koninklijke ballet en Julie Andrews. Diana Ross sluit het twee en een half uur durende concert bij Buckingham Palace af.
Er zijn drie podia en 3D-projecties op het paleis zelf. Volgens de organisatie is dit nog niet alles, we kunnen rekenen op een paar verrassingen. Of de koningin het redt tot Diana moeten we afwachten, de Queen is 96 jaar en niet meer superfit.
De TV van gisteren: Flikken Maastricht duikt met afscheid van Floris Wolfs onder de miljoen
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Najib Amhali: 30 jaar on stage, The Naked Gun 2 1/2: The Smell of Fear
18:53Maandag in emotionele aflevering Kopen Zonder Kijken: 'Ik wil niet verhuizen, maar het moet wel'
16:02Valerio Zeno doet open sollicitatie voor Het Perfecte Plaatje
14:26'Cabaretière Martine Sandifort krijgt een eigen documentaire bij de NPO'