TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elizabeth zit dit jaar 70 jaar op de Britse troon en dat moet gevierd worden. Queen met Adam Lambert, Hans Zimmer Alicia Keys, Andrea Bocelli, Duran Duran, Craig David, Celeste, Nile Rodgers, Elbow en de Engelse Songfestival-inzending Sam Ryder treden allemaal op. Elton John ook, maar zijn optreden is van tevoren opgenomen omdat hij op tournee is.
Sir David Attenborough, David Beckham en Stephen Fry zijn van de partij, net als musical-componisten Andrew Lloyd Webber en Lin-Manuel Miranda, het koninklijke ballet en Julie Andrews. Diana Ross sluit het twee en een half uur durende concert bij Buckingham Palace af.
Er zijn drie podia en 3D-projecties op het paleis zelf. Volgens de organisatie is dit nog niet alles, we kunnen rekenen op een paar verrassingen. Of de koningin het redt tot Diana moeten we afwachten, de Queen is 96 jaar en niet meer superfit.
Partnerbijdrage
Mariska Bauer in tranen in Shownieuws na bijzondere videoboodschap (video)
08:43De TV van gisteren: Even Tot Hier scoort, nieuwe RTL4-spelshow valt tegen
15:02Cornald Maas vindt déze Nederlandse Songfestival-inzendingen eigenlijk ‘niet geslaagd’
11:40Rico Verhoeven gaat de confrontatie met Johan Derksen aan in Vandaag Inside: 'Je bent roekeloos'
11:13Dries Roelvink springt in de bres voor Dave en Donny in Vandaag Inside