TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Elizabeth zit dit jaar 70 jaar op de Britse troon en dat moet gevierd worden. Queen met Adam Lambert, Hans Zimmer Alicia Keys, Andrea Bocelli, Duran Duran, Craig David, Celeste, Nile Rodgers, Elbow en de Engelse Songfestival-inzending Sam Ryder treden allemaal op. Elton John ook, maar zijn optreden is van tevoren opgenomen omdat hij op tournee is.
Sir David Attenborough, David Beckham en Stephen Fry zijn van de partij, net als musical-componisten Andrew Lloyd Webber en Lin-Manuel Miranda, het koninklijke ballet en Julie Andrews. Diana Ross sluit het twee en een half uur durende concert bij Buckingham Palace af.
Er zijn drie podia en 3D-projecties op het paleis zelf. Volgens de organisatie is dit nog niet alles, we kunnen rekenen op een paar verrassingen. Of de koningin het redt tot Diana moeten we afwachten, de Queen is 96 jaar en niet meer superfit.
In dit programma duikt Emms uit De Verraders binnenkort op
08:32De TV van gisteren: Kopen Zonder Kijken-kijkers gaan vooral stuk om één ding
07:00GTST Spoilers - maandag 13 t/m donderdag 16 april 2026
20:10Marcel van Roosmalen en Gijs Groenteman in gesprek met Talpa over programma bij NET5
12:01'Dit maakt Het Verhaal van Nederland zo'n succes'