TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De overgebleven cursisten van Kamp Van Koningsbrugge hebben er inmiddels vijftig uur bikkelen op zitten. De vermoeidheid is groot en niet iedereen lijkt bestand tegen de korte nachten.
Na een kleine vijf uur slapen moeten de kandidaten zich alweer voorbereiden op de volgende opdracht: een klifmars langs de kust van Engeland. Urenlang moeten de cursisten lopen met meer dan 40 kilo aan gewicht. Voor sommige deelnemers zakt de moed hen in de schoenen. Ze hebben geen idee hoelang het duurt voordat ze de eindstreep hebben bereikt. Zelfs de sterksten van de groep hebben moeite om niet in te storten.
Eenmaal aangekomen op het basiskamp is het harde werken nog niet voorbij. In plaats van tot rust komen, staat een nacht lang graven op het programma.
De TV van gisteren: kijkers gaan los over openingsceremonie Olympische Spelen
09:05RTL was voor Winter Vol Liefde al op de hoogte van verleden Viktor: 'Zorgvuldig meegenomen bij casting'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, Pandora, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00De romcom Perfectly Imperfect met Yolanthe Cabau stream je nu bij Prime Video
23:19Kijkers leven mee met emotionele Freek in The Voice of Holland: 'Ik voel jou' (video)