TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Dit is de grootste jacht uit de geschiedenis van Het Jachtseizoen. Alles gaat een tandje harder: sneller, spannender en genadelozer dan ooit tevoren", beloven de mannen van StukTV.
Giel, Thomas en Stefan openen komende week de jacht op de volgende duo's: Renze Klamer & EenVandaag-verslaggever Tom van 't Einde, Pauline Wingelaar & Leslie Keijzer, YouTuber Elise Boers & contentcreator Joey Jaq, Bente Fokkens & Maik de Boer, Floris Göbel & Iris Enthoven en Danny Froger & zijn vriendin Ann Dominique Wilten.
De dappere kandidaten die alleen op de vlucht slaan, zijn Danny Ghosen, Selma Omari, Hef, Zaar Goedemans, Diva Maria Brons en muziekproducent Russo.
Wat deze reeks van Het Jachtseizoen: Most Wanted dan zoveel spannender maakt, naast dat er meer BN'ers tegelijkertijd op de vlucht slaan dan ooit en dat zes dagen lang? "De Offline-knop wordt vaker ingezet en er is een Safehouse waar boeven zich even kunnen verschuilen", leggen de jagers onder meer uit.
Wie Giel, Thomas en Stefan wil helpen de vluchtende BN'ers in de kraag te vatten, kan de tiplijn bellen: 085-333221. Maar wie juist graag de BN'ers uit de brand helpt, kan diezelfde tiplijn bellen om de boel flink voor de gek te houden. Wie weten er het langst uit handen van het jachtteam te blijven?
Het tweede seizoen van Het Jachtseizoen: Most Wanted is vanaf zaterdag 21 juni wekelijks te zien op Videoland. Op de eerste dag verschijnen er twee afleveringen op de streamingdienst en in totaal zijn er tien afleveringen.
Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The voice of Holland, A Day to Die
19:11Dennis van der Geest verlengt contract bij Talpa
18:00B&B Vol Liefde-baby op komst: Joy en Dani verwachten een kindje