TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed fout wordt beschreven als een vrolijke panelshow op de zondagavond over cancelcultuur. Het wordt steeds moeilijker om bij te houden. Waar je gisteren nog om kon lachen, is vandaag hartstikke fout. En voor je het weet moet je het veld ruimen vanwege een twitterbericht van 10 jaar geleden.
Mag je bijvoorbeeld nog genieten van een ouwe James Bond-film waarin de vrouwen werden afgeschilderd als sekspoezen? En moeten echt alle standbeelden van oude zeehelden worden omgetrokken. En mag je nog wel 'goedemiddag dames en heren' zeggen of schop je dan iedereen uit de LGBTQ+-gemeenschap tegen de schenen? Het wordt er allemaal niet gemakkelijker op.
PowNed probeert met Goud fout licht in de duisternis te scheppen. Een panel van duizend mensen geeft antwoord op een aantal vragen over de cancelcultuur. De teams onder leiding van Martijn Koning en Edson da Graça moeten inschatten welk percentage van de ondervraagden vindt of iets nog door de beugel kan.
De captains weten waar ze het over hebben. Martijn Koning kreeg nogal wat kritiek op zijn optreden in Jinek, waarin hij Thierry Baudet roastte, Edson da Graça presenteert het programma Gewoon bloot, dat nog voor de eerste uitzending bijna werd gecanceld.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker