TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed fout wordt beschreven als een vrolijke panelshow op de zondagavond over cancelcultuur. Het wordt steeds moeilijker om bij te houden. Waar je gisteren nog om kon lachen, is vandaag hartstikke fout. En voor je het weet moet je het veld ruimen vanwege een twitterbericht van 10 jaar geleden.
Mag je bijvoorbeeld nog genieten van een ouwe James Bond-film waarin de vrouwen werden afgeschilderd als sekspoezen? En moeten echt alle standbeelden van oude zeehelden worden omgetrokken. En mag je nog wel 'goedemiddag dames en heren' zeggen of schop je dan iedereen uit de LGBTQ+-gemeenschap tegen de schenen? Het wordt er allemaal niet gemakkelijker op.
PowNed probeert met Goud fout licht in de duisternis te scheppen. Een panel van duizend mensen geeft antwoord op een aantal vragen over de cancelcultuur. De teams onder leiding van Martijn Koning en Edson da Graça moeten inschatten welk percentage van de ondervraagden vindt of iets nog door de beugel kan.
De captains weten waar ze het over hebben. Martijn Koning kreeg nogal wat kritiek op zijn optreden in Jinek, waarin hij Thierry Baudet roastte, Edson da Graça presenteert het programma Gewoon bloot, dat nog voor de eerste uitzending bijna werd gecanceld.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer