TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Goed fout wordt beschreven als een vrolijke panelshow op de zondagavond over cancelcultuur. Het wordt steeds moeilijker om bij te houden. Waar je gisteren nog om kon lachen, is vandaag hartstikke fout. En voor je het weet moet je het veld ruimen vanwege een twitterbericht van 10 jaar geleden.
Mag je bijvoorbeeld nog genieten van een ouwe James Bond-film waarin de vrouwen werden afgeschilderd als sekspoezen? En moeten echt alle standbeelden van oude zeehelden worden omgetrokken. En mag je nog wel 'goedemiddag dames en heren' zeggen of schop je dan iedereen uit de LGBTQ+-gemeenschap tegen de schenen? Het wordt er allemaal niet gemakkelijker op.
PowNed probeert met Goud fout licht in de duisternis te scheppen. Een panel van duizend mensen geeft antwoord op een aantal vragen over de cancelcultuur. De teams onder leiding van Martijn Koning en Edson da Graça moeten inschatten welk percentage van de ondervraagden vindt of iets nog door de beugel kan.
De captains weten waar ze het over hebben. Martijn Koning kreeg nogal wat kritiek op zijn optreden in Jinek, waarin hij Thierry Baudet roastte, Edson da Graça presenteert het programma Gewoon bloot, dat nog voor de eerste uitzending bijna werd gecanceld.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij