TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is eigenlijk geen verrassing meer, maar ook dit najaar is Astrid Joosten weer te zien op televisie. Haar kennisquiz 2 voor 12 keert namelijk begin september al terug.
Op vrijdag 2 september rond de klok van 20:25 uur om precies te zijn.
Het concept van 2 voor 12 kent dit jaar geen veranderingen. Elke week nemen twee duo's het tegen elkaar op. Door het juist beantwoorden van de meest uiteenlopende vragen kunnen de teams afzonderlijk van elkaar letters verzamelen, waarmee ze aan het einde van de aflevering een woord moeten vormen. Wie dat het snelst doet, gaat met een lekker bedrag door naar de volgende aflevering.
Astrid Joosten, die de show al sinds 1991 presenteert, voelt zich zelfs na zoveel jaren nog altijd verantwoordelijk bij de opnames. Naar eigen zeggen bemoeit ze zich namelijk met alles, van de selectie van de kandidaten tot en met het beoordelen van de vragen en het regelmatig toetsen van de spelregels. Dit doet ze - samen met de andere makers - niet onverdienstelijk. De quiz scoort nog altijd meer dan een miljoen kijkers. Hoogstwaarschijnlijk zal dat dit jaar niet anders zijn.
2 voor 12 is vanaf vrijdag 2 september wekelijks om 20:25 uur te zien op NPO2.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'