TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is eigenlijk geen verrassing meer, maar ook dit najaar is Astrid Joosten weer te zien op televisie. Haar kennisquiz 2 voor 12 keert namelijk begin september al terug.
Op vrijdag 2 september rond de klok van 20:25 uur om precies te zijn.
Het concept van 2 voor 12 kent dit jaar geen veranderingen. Elke week nemen twee duo's het tegen elkaar op. Door het juist beantwoorden van de meest uiteenlopende vragen kunnen de teams afzonderlijk van elkaar letters verzamelen, waarmee ze aan het einde van de aflevering een woord moeten vormen. Wie dat het snelst doet, gaat met een lekker bedrag door naar de volgende aflevering.
Astrid Joosten, die de show al sinds 1991 presenteert, voelt zich zelfs na zoveel jaren nog altijd verantwoordelijk bij de opnames. Naar eigen zeggen bemoeit ze zich namelijk met alles, van de selectie van de kandidaten tot en met het beoordelen van de vragen en het regelmatig toetsen van de spelregels. Dit doet ze - samen met de andere makers - niet onverdienstelijk. De quiz scoort nog altijd meer dan een miljoen kijkers. Hoogstwaarschijnlijk zal dat dit jaar niet anders zijn.
2 voor 12 is vanaf vrijdag 2 september wekelijks om 20:25 uur te zien op NPO2.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster