TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Maar Joost heeft een song waarvan wij echt denken dat die het in zich heeft om het in heel Europa goed te doen. Dat gaf de doorslag. En dan is hij ook nog iemand die dat heel erg leuk en goed brengt op een hele aanstekelijke manier. Dus we staan er 200 procent achter", stelt Van de Nieuwenhuijzen in gesprek met het ANP.
Toen de commissie bij de laatste vijf kandidaten was aangekomen, volgde er een behoorlijke discussie. "Ook omdat we echt letterlijk wat te kiezen hadden. Dus dan is het toch plussen en minnen bij elkaar zitten."
Meer dan zeshonderd artiesten hebben een nummer ingezonden waarmee ze Nederland wilden vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Onder hen ook Numidia, die Douwe Bob leerde kennen bij Beste Zangers, waarna de zanger een nummer voor haar schreef. Numidia gaf in een eerder stadium al aan het nummer alsnog uit te brengen wanneer ze niet gekozen zou worden.
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)