TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Maar Joost heeft een song waarvan wij echt denken dat die het in zich heeft om het in heel Europa goed te doen. Dat gaf de doorslag. En dan is hij ook nog iemand die dat heel erg leuk en goed brengt op een hele aanstekelijke manier. Dus we staan er 200 procent achter", stelt Van de Nieuwenhuijzen in gesprek met het ANP.
Toen de commissie bij de laatste vijf kandidaten was aangekomen, volgde er een behoorlijke discussie. "Ook omdat we echt letterlijk wat te kiezen hadden. Dus dan is het toch plussen en minnen bij elkaar zitten."
Meer dan zeshonderd artiesten hebben een nummer ingezonden waarmee ze Nederland wilden vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Onder hen ook Numidia, die Douwe Bob leerde kennen bij Beste Zangers, waarna de zanger een nummer voor haar schreef. Numidia gaf in een eerder stadium al aan het nummer alsnog uit te brengen wanneer ze niet gekozen zou worden.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten