TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Maar Joost heeft een song waarvan wij echt denken dat die het in zich heeft om het in heel Europa goed te doen. Dat gaf de doorslag. En dan is hij ook nog iemand die dat heel erg leuk en goed brengt op een hele aanstekelijke manier. Dus we staan er 200 procent achter", stelt Van de Nieuwenhuijzen in gesprek met het ANP.
Toen de commissie bij de laatste vijf kandidaten was aangekomen, volgde er een behoorlijke discussie. "Ook omdat we echt letterlijk wat te kiezen hadden. Dus dan is het toch plussen en minnen bij elkaar zitten."
Meer dan zeshonderd artiesten hebben een nummer ingezonden waarmee ze Nederland wilden vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival. Onder hen ook Numidia, die Douwe Bob leerde kennen bij Beste Zangers, waarna de zanger een nummer voor haar schreef. Numidia gaf in een eerder stadium al aan het nummer alsnog uit te brengen wanneer ze niet gekozen zou worden.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen