TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid & Sophie heeft aanstaande woensdag een iets andere setting dan we gewend zijn. De talkshow wordt namelijk vanuit Rotterdam uitgezonden.
De reden van dit uitstapje is dat Feyenoord woensdagavond de finale speelt van de Conference League. In de uitzending beschouwen Khalid en Sophie voor op het mogelijke Europese succes van Feyenoord, 20 jaar na de winst van de UEFA Cup in 2002. De uitzending wordt dan ook bijgewoond door Rotterdammers en Feyenoord-fans.
Vanuit Theater Walhalla spreken de presentatoren ook met Feyenoord-legendes Rinus Israël en Joop van Daele, locoburgemeester Vincent Karremans, en Feyenoord-fans Diederik Gommers en Robert Doornbos.
Khalid & Sophie is woensdag 25 mei om 19:00 uur te zien op NPO 1.
De wedstrijd tussen Feyenoord en AS Roma wordt gespeeld in Tirana en begint 21:00 uur. Deze is te zien op Veronica.
Acteur en presentator Joost Prinsen (83) overleden
08:08De TV van gisteren: Heel Holland Bakt grote winnaar op bomvolle tv-avond
06:47Vanavond op TV: Kamp Van Koningsbrugge, Chateau Meiland: La dolce vita, The Northman
10:57Video: Jean-Paul uit B&B Vol Liefde brengt muziek uit
10:49Video: Zijn grappen van Even Tot Hier over Marco Borsato wel gepast?