TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid & Sophie heeft aanstaande woensdag een iets andere setting dan we gewend zijn. De talkshow wordt namelijk vanuit Rotterdam uitgezonden.
De reden van dit uitstapje is dat Feyenoord woensdagavond de finale speelt van de Conference League. In de uitzending beschouwen Khalid en Sophie voor op het mogelijke Europese succes van Feyenoord, 20 jaar na de winst van de UEFA Cup in 2002. De uitzending wordt dan ook bijgewoond door Rotterdammers en Feyenoord-fans.
Vanuit Theater Walhalla spreken de presentatoren ook met Feyenoord-legendes Rinus Israël en Joop van Daele, locoburgemeester Vincent Karremans, en Feyenoord-fans Diederik Gommers en Robert Doornbos.
Khalid & Sophie is woensdag 25 mei om 19:00 uur te zien op NPO 1.
De wedstrijd tussen Feyenoord en AS Roma wordt gespeeld in Tirana en begint 21:00 uur. Deze is te zien op Veronica.
Partnerbijdrage
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen