TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid & Sophie heeft aanstaande woensdag een iets andere setting dan we gewend zijn. De talkshow wordt namelijk vanuit Rotterdam uitgezonden.
De reden van dit uitstapje is dat Feyenoord woensdagavond de finale speelt van de Conference League. In de uitzending beschouwen Khalid en Sophie voor op het mogelijke Europese succes van Feyenoord, 20 jaar na de winst van de UEFA Cup in 2002. De uitzending wordt dan ook bijgewoond door Rotterdammers en Feyenoord-fans.
Vanuit Theater Walhalla spreken de presentatoren ook met Feyenoord-legendes Rinus Israël en Joop van Daele, locoburgemeester Vincent Karremans, en Feyenoord-fans Diederik Gommers en Robert Doornbos.
Khalid & Sophie is woensdag 25 mei om 19:00 uur te zien op NPO 1.
De wedstrijd tussen Feyenoord en AS Roma wordt gespeeld in Tirana en begint 21:00 uur. Deze is te zien op Veronica.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'