TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Khalid & Sophie heeft aanstaande woensdag een iets andere setting dan we gewend zijn. De talkshow wordt namelijk vanuit Rotterdam uitgezonden.
De reden van dit uitstapje is dat Feyenoord woensdagavond de finale speelt van de Conference League. In de uitzending beschouwen Khalid en Sophie voor op het mogelijke Europese succes van Feyenoord, 20 jaar na de winst van de UEFA Cup in 2002. De uitzending wordt dan ook bijgewoond door Rotterdammers en Feyenoord-fans.
Vanuit Theater Walhalla spreken de presentatoren ook met Feyenoord-legendes Rinus Israël en Joop van Daele, locoburgemeester Vincent Karremans, en Feyenoord-fans Diederik Gommers en Robert Doornbos.
Khalid & Sophie is woensdag 25 mei om 19:00 uur te zien op NPO 1.
De wedstrijd tussen Feyenoord en AS Roma wordt gespeeld in Tirana en begint 21:00 uur. Deze is te zien op Veronica.
Oos Kesbeke heeft grootse plannen en wil een eigen Pickle Festival in Nederland
12:10Blijft Fred uit B&B Vol Liefde in Nederland door nieuwe vriendin? 'Wil nu niet terug'
10:49Hereniging Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde in Spanje voor iedereen te volgen
10:00Camiel Kesbeke droomt van deelname aan deze tv-programma's
09:57Eline: 'Ik deed niet mee aan B&B Vol Liefde omdat ik een kind wil'