TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot die conclusie kwam het prille bruidspaar aan het einde van een weinig succesvolle huwelijksreis, zo bleek in Married at first sight.
Chantal verwijt Henk dat hij maar weinig energiek is, hij zit vooral wat futloos op z'n stoel voor zich uit te staren en gaapt heel wat af. Tegen het zere been van de, in haar beleving, levendige dame die wat Henk betreft juist weer veel te veel op haar telefoon zit. Het zorgt voor tal van micro-irritaties die de sfeer niet beter maken, zeker niet als ze ook nog eens luid rochelend een waterpijp proberen: "Wat een choleratroep!" concludeert de immer subtiele Chantal.
Maar er 'mankeert' nog meer aan Henk, wat haar betreft. Hij zou niet de stoere, brede macho zijn die ze wel zocht. Henk is de eerste die toegeeft dat hij inderdaad geen mannenman is, maar hij kan er niet echt mee zitten. Chantal geeft nog een flinke trap na door op te merken dat ze geen relationele of seksuele gevoelens voor hem koestert... Maar ze begrijpt de match wel.
GTST Spoilers - maandag 11 t/m donderdag 14 mei 2026
21:30Dit vinden kijkers van het nieuwe SBS6-programma The Moneymakers
15:09Familie Kraan uit Een Huis Vol verwelkomt tiende kind
14:14Flikken Rotterdam-actrice Ortál Vriend is zwanger
13:20De Bondgenoten is maandagavond (4 mei) een heel stuk korter te zien dan normaal