TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot die conclusie kwam het prille bruidspaar aan het einde van een weinig succesvolle huwelijksreis, zo bleek in Married at first sight.
Chantal verwijt Henk dat hij maar weinig energiek is, hij zit vooral wat futloos op z'n stoel voor zich uit te staren en gaapt heel wat af. Tegen het zere been van de, in haar beleving, levendige dame die wat Henk betreft juist weer veel te veel op haar telefoon zit. Het zorgt voor tal van micro-irritaties die de sfeer niet beter maken, zeker niet als ze ook nog eens luid rochelend een waterpijp proberen: "Wat een choleratroep!" concludeert de immer subtiele Chantal.
Maar er 'mankeert' nog meer aan Henk, wat haar betreft. Hij zou niet de stoere, brede macho zijn die ze wel zocht. Henk is de eerste die toegeeft dat hij inderdaad geen mannenman is, maar hij kan er niet echt mee zitten. Chantal geeft nog een flinke trap na door op te merken dat ze geen relationele of seksuele gevoelens voor hem koestert... Maar ze begrijpt de match wel.
Vanavond op TV: Glasland, Expeditie Robinson, Mean Girls
00:01Advent dag 21 | Win een Heel Holland Bakt-outfit voor in de keuken
20:32Dit zijn de Mol, de winnaar en de verliezer van Wie Is de Mol? 2025
11:38Nieuw seizoen Lieve Gordon en Andy op komst: 'Wij gaan door'
11:05Niels van der Laan peinst niet over stoppen met Sinterklaasjournaal: 'Ik ben vooral geschrokken'