TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot die conclusie kwam het prille bruidspaar aan het einde van een weinig succesvolle huwelijksreis, zo bleek in Married at first sight.
Chantal verwijt Henk dat hij maar weinig energiek is, hij zit vooral wat futloos op z'n stoel voor zich uit te staren en gaapt heel wat af. Tegen het zere been van de, in haar beleving, levendige dame die wat Henk betreft juist weer veel te veel op haar telefoon zit. Het zorgt voor tal van micro-irritaties die de sfeer niet beter maken, zeker niet als ze ook nog eens luid rochelend een waterpijp proberen: "Wat een choleratroep!" concludeert de immer subtiele Chantal.
Maar er 'mankeert' nog meer aan Henk, wat haar betreft. Hij zou niet de stoere, brede macho zijn die ze wel zocht. Henk is de eerste die toegeeft dat hij inderdaad geen mannenman is, maar hij kan er niet echt mee zitten. Chantal geeft nog een flinke trap na door op te merken dat ze geen relationele of seksuele gevoelens voor hem koestert... Maar ze begrijpt de match wel.
Wanneer is de finale van De Slimste Mens te zien?
10:00Jamai Loman verklapt wat zijn favoriete tv-programma's zijn: 'Ik vind ze fantastisch'
08:30Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Promenade
08:16Geen vervolg voor Talent Unplugged op SBS6
07:43De TV van gisteren: Kijkers gaan los over nieuwe aflevering van Ik Vertrek: ‘Krankzinnig’