TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot die conclusie kwam het prille bruidspaar aan het einde van een weinig succesvolle huwelijksreis, zo bleek in Married at first sight.
Chantal verwijt Henk dat hij maar weinig energiek is, hij zit vooral wat futloos op z'n stoel voor zich uit te staren en gaapt heel wat af. Tegen het zere been van de, in haar beleving, levendige dame die wat Henk betreft juist weer veel te veel op haar telefoon zit. Het zorgt voor tal van micro-irritaties die de sfeer niet beter maken, zeker niet als ze ook nog eens luid rochelend een waterpijp proberen: "Wat een choleratroep!" concludeert de immer subtiele Chantal.
Maar er 'mankeert' nog meer aan Henk, wat haar betreft. Hij zou niet de stoere, brede macho zijn die ze wel zocht. Henk is de eerste die toegeeft dat hij inderdaad geen mannenman is, maar hij kan er niet echt mee zitten. Chantal geeft nog een flinke trap na door op te merken dat ze geen relationele of seksuele gevoelens voor hem koestert... Maar ze begrijpt de match wel.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk