TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Tot die conclusie kwam het prille bruidspaar aan het einde van een weinig succesvolle huwelijksreis, zo bleek in Married at first sight.
Chantal verwijt Henk dat hij maar weinig energiek is, hij zit vooral wat futloos op z'n stoel voor zich uit te staren en gaapt heel wat af. Tegen het zere been van de, in haar beleving, levendige dame die wat Henk betreft juist weer veel te veel op haar telefoon zit. Het zorgt voor tal van micro-irritaties die de sfeer niet beter maken, zeker niet als ze ook nog eens luid rochelend een waterpijp proberen: "Wat een choleratroep!" concludeert de immer subtiele Chantal.
Maar er 'mankeert' nog meer aan Henk, wat haar betreft. Hij zou niet de stoere, brede macho zijn die ze wel zocht. Henk is de eerste die toegeeft dat hij inderdaad geen mannenman is, maar hij kan er niet echt mee zitten. Chantal geeft nog een flinke trap na door op te merken dat ze geen relationele of seksuele gevoelens voor hem koestert... Maar ze begrijpt de match wel.
Tijd voor MAX is maandag een stuk eerder te zien en dit is waarom
13:16Zien: de eerste beelden van De Golden Bachelor
10:27Hel of Hotel: deze BN'ers laten zich opsluiten in de gevangenis
10:05Vandaag Inside terug op tv: wie is maandag te gast?
09:39Tina Nijkamp bij BEAU: 'Rachel Hazes is de weg kwijt'