TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Angela Schijf, die uiteraard één van de hoofdrollen vervult in Flikken Maastricht, was het een leuk weerzien met Gernandt. Zij speelden immers samen ooit in het succesvolle Van God Los.
Tijdens de aflevering, waar overigens meer dan twee miljoen mensen naar keken, waren de kijkers erg positief over de gastacteur. Hij wordt veelvuldig de beste acteur van Nederland genoemd. Op vrijdag 19 maart is het tweede en afsluitende deel.
Jeetje, die Tygo Gernandt blijft toch zoo goeie acteur #flikkenmaastricht — Marlies (@hellomarlies) March 12, 2021
Tygo Gernandt is toch wel echt een van de beste acteurs die Nederland rijk is #flikken #maastricht #flikkenmaastricht — Laura (@hoihallo48) March 12, 2021
Elke week kijkt de man Flikken Maastricht. Da's nou niet echt m'n ding maar vanavond zit Tygo Gernandt erin, dus nu is het wel leuk 🤤😋 — Kristy (@kristyBB2017) March 12, 2021
Nieuwe gezichten voegen zich bij presentatieteam Goedemorgen Nederland
08:36De TV van gisteren: Kijkers zien verliefde Fred in Renze
06:47Vanavond op TV: Reizen Waes: Terug naar Oekraïne, Got talent, Next
23:14Alle seizoenen van de iconische serie Beverly Hills 90210 terug op televisie
19:41Zien: de eerste beelden van de reallifesoap van André Hazes