TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Angela Schijf, die uiteraard één van de hoofdrollen vervult in Flikken Maastricht, was het een leuk weerzien met Gernandt. Zij speelden immers samen ooit in het succesvolle Van God Los.
Tijdens de aflevering, waar overigens meer dan twee miljoen mensen naar keken, waren de kijkers erg positief over de gastacteur. Hij wordt veelvuldig de beste acteur van Nederland genoemd. Op vrijdag 19 maart is het tweede en afsluitende deel.
Jeetje, die Tygo Gernandt blijft toch zoo goeie acteur #flikkenmaastricht — Marlies (@hellomarlies) March 12, 2021
Tygo Gernandt is toch wel echt een van de beste acteurs die Nederland rijk is #flikken #maastricht #flikkenmaastricht — Laura (@hoihallo48) March 12, 2021
Elke week kijkt de man Flikken Maastricht. Da's nou niet echt m'n ding maar vanavond zit Tygo Gernandt erin, dus nu is het wel leuk 🤤😋 — Kristy (@kristyBB2017) March 12, 2021
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’