TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Angela Schijf, die uiteraard één van de hoofdrollen vervult in Flikken Maastricht, was het een leuk weerzien met Gernandt. Zij speelden immers samen ooit in het succesvolle Van God Los.
Tijdens de aflevering, waar overigens meer dan twee miljoen mensen naar keken, waren de kijkers erg positief over de gastacteur. Hij wordt veelvuldig de beste acteur van Nederland genoemd. Op vrijdag 19 maart is het tweede en afsluitende deel.
Jeetje, die Tygo Gernandt blijft toch zoo goeie acteur #flikkenmaastricht — Marlies (@hellomarlies) March 12, 2021
Tygo Gernandt is toch wel echt een van de beste acteurs die Nederland rijk is #flikken #maastricht #flikkenmaastricht — Laura (@hoihallo48) March 12, 2021
Elke week kijkt de man Flikken Maastricht. Da's nou niet echt m'n ding maar vanavond zit Tygo Gernandt erin, dus nu is het wel leuk 🤤😋 — Kristy (@kristyBB2017) March 12, 2021
Partnerbijdrage
Johan Derksen twijfelt over samenwerking met Lale Gül: 'Ze is de weg kwijt'
11:09Marieke Heebink laat zich uit over Sleepers-rel: 'Te veel stress'
10:33Emma Wortelboer hoopt op eigen interviewprogramma: 'Zoals Theo van Gogh dat ooit deed'
10:08Estavana over aangeschoten Rafael bij Studio Voetbal: 'Hij heeft wel op z'n kop gekregen'
09:40De TV van gisteren: kijkers weten al zeker wie Stars on Stage gaat winnen