TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Voor Angela Schijf, die uiteraard één van de hoofdrollen vervult in Flikken Maastricht, was het een leuk weerzien met Gernandt. Zij speelden immers samen ooit in het succesvolle Van God Los.
Tijdens de aflevering, waar overigens meer dan twee miljoen mensen naar keken, waren de kijkers erg positief over de gastacteur. Hij wordt veelvuldig de beste acteur van Nederland genoemd. Op vrijdag 19 maart is het tweede en afsluitende deel.
Jeetje, die Tygo Gernandt blijft toch zoo goeie acteur #flikkenmaastricht — Marlies (@hellomarlies) March 12, 2021
Tygo Gernandt is toch wel echt een van de beste acteurs die Nederland rijk is #flikken #maastricht #flikkenmaastricht — Laura (@hoihallo48) March 12, 2021
Elke week kijkt de man Flikken Maastricht. Da's nou niet echt m'n ding maar vanavond zit Tygo Gernandt erin, dus nu is het wel leuk 🤤😋 — Kristy (@kristyBB2017) March 12, 2021
Diederik uit De Bondgenoten: 'Anouk wil geen vrienden met me zijn'
11:27De Bondgenoten krijgt langere aflevering op Tweede Kerstdag
10:57De kerstfilm van Eén Grote Familie verschijnt ook op televisie (en wel op deze datum)
10:43Harry Potter kijken tijdens de kerstvakantie 2026? Dat kan!
10:00Marlijn Weerdenburg droomt van deelname aan dit tv-programma: 'Ik zou ja roepen'