TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Even Tot Hier is al een groot succes, maar hoe maak je het nog succesvoller? Door André van Duin een rol te geven. Kijkers kregen gisteravond geen genoeg van de komiek die een bijzonder nummer zong.
Er werden weer duidelijke boodschappen afgegeven in de uitzending. Zo hadden Niels van der Laan en Jeroen Woe het dit keer over de stikstof uitstoot waarbij het CDA en de VVD er flink van langs kregen en een landelijke anti-gokcampagne.
Een andere ergernis, van heel veel mensen, dat behandeld werd is dat we voor ieder apparaat een ander draadje en stekkertje nodig hebben. Een universele lader is natuurlijk veel handiger. En wie kan dat beter uitleggen dan André van Duin.
Kijkers zagen niet één André het lied ‘Een plugje en een snoertje en een lader en een stekkertje zingen’, maar vier. De komiek heeft ooit het nummer ‘Een boutje en een moertje en een schroefje en een nippeltje’ uitgebracht en maakte daar nu een nieuwe parodie op. Tot grote hilariteit bij de kijkers.
Zo briljant!! #eventothier pic.twitter.com/qsj9RStDP2 — Ellemarie Wardenaar (@EllemarieWardnr) June 12, 2022
Wat is beter dan André van Duin?
Vier André van Duins! 😎🤘🏻😃#eventothier — MichielZiet (@MichielGeurtse) June 12, 2022
Ahh Andre 😍#eventothier — Maureen van Essen 🌸 (@maureenvanessen) June 12, 2022
4 x André van Duin.
Dan wordt de wereld meteen een stukje beter. #eventothier pic.twitter.com/FrFGdgVJYk — Remco (@Topdob11) June 12, 2022
Dit programma is toch echt BRILJANT 😂👌🏼 #eventothier #apple pic.twitter.com/SUt9UZyvem — MandyKaas (@MandykDH) June 12, 2022
Volgende week is alweer de laatste uitzending van dit seizoen. Even Tot Hier is zaterdag om 21:25 uur te zien op NPO 1.
Dit zijn de winnaars van Het blok 2025: 'Spannend!'
22:42Emoties lopen op in finale De Verraders: 'Ik vertrouwde jullie echt'
22:22Suzan en Freek alsnog te zien in nieuw seizoen The Voice of Holland
20:13Angela de Jong stopt met haar televisiecolumns: 'Tijd voor iets anders'
16:03Alles wat je wil weten over Petra de Leeuw (60) uit B&B Vol Liefde 2025