TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Cammaert kondigde zijn nieuwe tv-klus aan via z'n Instastories terwijl hij bezig was met een fotoshoot voor zijn nieuwe tv-show met Kim-Lian van der Meij.
Kim-Lian heeft natuurlijk al ruim twintig jaar ervaring als presentatrice, maar voor Cammaert gaat het zijn presentatiedebuut worden. Het stel heeft heel veel zin in hun nieuwe programma waar ze nog niet veel over los konden laten. Thomas en Kim-Lian beloven dat er 'heel snel' meer over naar buiten komt. Een uurtje nadat Thomas het nieuws wereldkundig had gemaakt liet Kim-Lian doorschemeren dat Annemiek Schrijver én een nog onbekende andere programmamaker van de partij zijn.
Thomas en Kim-Lian kennen elkaar nog van The Passion waar ze dit jaar als Petrus en Maria Magdalena een sleutelrol in vervulden. Ook zijn ze binnenkort te zien in de speciale Passion-editie die op Hemelvaartsdag wordt uitgezonden.
Komt er nog een tweede seizoen van Let's Play Ball op SBS6?
17:30Domien Verschuuren wordt de nieuwe voice-over van De Verhulstjes na overlijden Cees Geel
16:21Wordt Hitster een succes op Nederlandse televisie?
15:45Winnaar Gouden Televizier-Ring 2026: De Bondgenoten
15:15Meneer de Uil is terug: De Fabeltjeskrant krijgt een compleet nieuw jasje