TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jan Versteegh bevestigde dat een tweede reeks in aantocht is tijdens de ontknoping van het eerste seizoen dat gewonnen werd door Huib Maaskant.
De 50-jarige tekstschrijver mag zich de beste miniatuurbouwer van Nederland noemen. De titel won hij door wekenlang nachten door te halen bij het bouwen van indrukwekkende miniatuurwerelden. Van de bakkerswinkel van zijn grootvader tot een imposant onderwatertableau, Huib wist de jury steeds te verbazen met zijn oog voor detail.
Maar Maaskant moet binnenkort zijn titel delen met anderen. De makers van het bouwprogramma zijn al op zoek naar nieuwe minibouwers. Opgeven kan via deze link.
De Hanslers: Monique huilt tranen met tuiten, 'Doe normaal!'
11:11Wanneer is Woeste Grond weer terug op tv?
10:53Tunnelvisie met Thomas: 'Merel staat wel erg vaak op goede Mol-posities'
10:00Jolijn Henneman blikt terug op haar eerste maanden als Shanti in GTST: 'Begin was erg onwerkelijk'
09:47Bekijk de Kerstreclames van 2025: van HEMA tot Albert Heijn