TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Koos van Plateringen (46) kwam eind 2016 tot de conclusie dat zijn alcoholgebruik problematisch was geworden. Hij zocht hulp voor zijn verslaving en is inmiddels al jaren clean.
Koos had het niet makkelijk, maar weet inmiddels dat het mogelijk is zonder drank te leven: "Mijn leven is de afgelopen jaren enorm
veranderd. En eigenlijk alleen maar positief. Altijd fris, altijd helder. Ik voel meer, ik ervaar meer, ik leef meer! Als ik wist dat een leven zonder drank zoveel leuker en echter zou zijn, dan was ik eerder gestopt. En dat wil ik van de daken schreeuwen. Leven zonder drank, of minder drank: Het kan!"
Ook praat Koos met bekende Nederlanders als Sarah Chronis, Marianne Timmer, Thomas Berge en journalist Jan Heemskerk over hun band met de drank. Zo vreesde Berge tijdens de coronacrisis voor een terugval en ontdekte Sarah dat haar omgeving over haar oordeelde toen ze besloot niet te drinken: "Mensen namen automatisch aan dat ik zwanger was."
Eerlijk over alcohol is vanaf maandag 9 november te downloaden en te streamen via alle populaire podcast-apps.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Kijkers moeten even wennen aan de nieuwe look en tune van Editie NL
15:27Wat gaat Humberto Tan nu doen op tv na komst Welmoed Sijtsma bij RTL?
15:03Zien: De eerste beelden van de nieuwe NPO-realityserie De Verloskundigen
13:36Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?