TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vonden tv-expert Rob Goosens en wetenschapper Diederik Jekel. Beau had vorige week donderdag Kees Tol te gast in zijn talkshow en Kees is inmiddels geveld door het coronavirus. Medegasten Nick en Simon gingen daarop wel in quarantaine, maar Beau deed dat niet.
Volgens RTL is er niets aan de hand omdat Beau dagelijks getest wordt op het virus en tot nu toe negatief was. Officieel doen Beau en RTL niets verkeerd omdat de presentator en Kees 1,5 meter afstand van elkaar hebben gehouden maar Rob Goosens vindt dat RTL het goede voorbeeld moet geven en Eva Jinek ter vervanging had moeten bellen. Ook Diederik Jekel en de per video inbellende huisarts Felix van der Wissel zijn die mening toegedaan.
Beau lijkt zich voorlopig niet al te veel zorgen te maken, hij nam zaterdag een frisse duik op het strand.
Beau is vanavond om 22.10 uur te zien op RTL 4.
De deelnemers van de nieuwe spelshow Wolven zijn bekend
13:12De Bondgenoten: 'Anouk is zo'n ongekende trut'
10:23Dit is het uitzendschema van Muziekfeest op het Plein 2026
09:56Deze programma's vervangen het WK Voetbal 2026 na de finale op NPO 1
08:52De TV van gisteren: kijkers genieten van finale Het Perfecte Plaatje op Reis, maar hebben wel een puntje van kritiek