TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Dat vonden tv-expert Rob Goosens en wetenschapper Diederik Jekel. Beau had vorige week donderdag Kees Tol te gast in zijn talkshow en Kees is inmiddels geveld door het coronavirus. Medegasten Nick en Simon gingen daarop wel in quarantaine, maar Beau deed dat niet.
Volgens RTL is er niets aan de hand omdat Beau dagelijks getest wordt op het virus en tot nu toe negatief was. Officieel doen Beau en RTL niets verkeerd omdat de presentator en Kees 1,5 meter afstand van elkaar hebben gehouden maar Rob Goosens vindt dat RTL het goede voorbeeld moet geven en Eva Jinek ter vervanging had moeten bellen. Ook Diederik Jekel en de per video inbellende huisarts Felix van der Wissel zijn die mening toegedaan.
Beau lijkt zich voorlopig niet al te veel zorgen te maken, hij nam zaterdag een frisse duik op het strand.
Beau is vanavond om 22.10 uur te zien op RTL 4.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Kippenvel gegarandeerd: De ultieme terugblik op Max Verstappens allereerste wereldtitel (video)
10:04Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3