TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KRO-NCRV heeft de startdatum voor Boer Ayoub, een realityserie over de enige Marokkaanse boer in Nederland, bekendgemaakt. De avonturen van de 23-jarige boer zijn vanaf dinsdag 21 december te volgen op NPO3.
De zesdelige serie Boer Ayoub laat zien hoe de gepassioneerde Ayoub (23) zijn droom achterna gaat om zijn eigen melkveehouderij te beginnen. “De gedrevenheid en enthousiasme van Ayoub zijn aanstekelijk. In een tijd waarin boeren het zwaar hebben, is het belangrijk om te laten zien dat deze jonge vent, niets liever wil dan letterlijk met zijn voeten in de klei staan”, zegt Peter Kuipers, directievoorzitter van KRO-NCRV.
In april dit jaar was al duidelijk dat Ayoub zijn eigen programma zou krijgen. Boer Ayoub kwam bij KRO-NCRV in beeld nadat hij eerder in een item van NH Nieuws was opgevallen. Daarna zocht de omroep contact met de in Amsterdam-Oost opgegroeide boer.
Boer Ayoub is vanaf dinsdag 21 december om 20:25 uur bij KRO-NCRV op NPO 3. De tweede aflevering schuift vanwege de feestdagen door naar dinsdag 4 januari 2022.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster