TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
KRO-NCRV heeft de startdatum voor Boer Ayoub, een realityserie over de enige Marokkaanse boer in Nederland, bekendgemaakt. De avonturen van de 23-jarige boer zijn vanaf dinsdag 21 december te volgen op NPO3.
De zesdelige serie Boer Ayoub laat zien hoe de gepassioneerde Ayoub (23) zijn droom achterna gaat om zijn eigen melkveehouderij te beginnen. “De gedrevenheid en enthousiasme van Ayoub zijn aanstekelijk. In een tijd waarin boeren het zwaar hebben, is het belangrijk om te laten zien dat deze jonge vent, niets liever wil dan letterlijk met zijn voeten in de klei staan”, zegt Peter Kuipers, directievoorzitter van KRO-NCRV.
In april dit jaar was al duidelijk dat Ayoub zijn eigen programma zou krijgen. Boer Ayoub kwam bij KRO-NCRV in beeld nadat hij eerder in een item van NH Nieuws was opgevallen. Daarna zocht de omroep contact met de in Amsterdam-Oost opgegroeide boer.
Boer Ayoub is vanaf dinsdag 21 december om 20:25 uur bij KRO-NCRV op NPO 3. De tweede aflevering schuift vanwege de feestdagen door naar dinsdag 4 januari 2022.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire