TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Laura moest vrijdag tijdens de repetities verstek laten gaan omdat ze ziek was en verdween tijdens de finale een tijdje van het podium omdat ze wederom niet lekker was. Zondag meldde ze dat het om een lage bloeddruk ging. Maar het is corona.
Op Instagram zegt Laura het volgende: "Ja, er was dus toch iets mis. Ik voel me sinds zaterdag niet lekker. Ik dacht dat het kwam door de vermoeidheid, maar ik heb net ontdekt dat ik corona heb." Laura zegt ook dat ze inmiddels in isolatie zit.
Patty Brard was niet onder de indruk van Laura Pausini
Of Laura andere mensen heeft aangestoken op het Songfestival is niet bekend. De organisatie nam het in Turijn niet erg nauw met de coronatesten. Er werd wel getest, maar op de uitslang hoefde niet gewacht te worden. Hopelijk is het Eurovisie Songfestival achteraf gezien geen 'superspread event' geworden.
Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer
12:59Salar uit De Bondgenoten wordt online flink aangepakt: 'Vies vrouwonvriendelijk ventje'
12:11Johan Derksen verheugd met Jumbo-vertrek Frank Lammers: 'Irritante man'
10:55Video: Chess houdt het niet droog na agressieve opdracht in De Bondgenoten
10:00De tv-aanraders van Edsilia Rombley: 'Ik hou van documentaires'