TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Laura moest vrijdag tijdens de repetities verstek laten gaan omdat ze ziek was en verdween tijdens de finale een tijdje van het podium omdat ze wederom niet lekker was. Zondag meldde ze dat het om een lage bloeddruk ging. Maar het is corona.
Op Instagram zegt Laura het volgende: "Ja, er was dus toch iets mis. Ik voel me sinds zaterdag niet lekker. Ik dacht dat het kwam door de vermoeidheid, maar ik heb net ontdekt dat ik corona heb." Laura zegt ook dat ze inmiddels in isolatie zit.
Patty Brard was niet onder de indruk van Laura Pausini
Of Laura andere mensen heeft aangestoken op het Songfestival is niet bekend. De organisatie nam het in Turijn niet erg nauw met de coronatesten. Er werd wel getest, maar op de uitslang hoefde niet gewacht te worden. Hopelijk is het Eurovisie Songfestival achteraf gezien geen 'superspread event' geworden.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid